Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

SERWIS-SK Naprawa kserokopiarek i urządzeń biurowych

Adres: 

81-016 Gdynia

Chylońska 299

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Firma SERWIS-SK zajmuje się naprawą Kserokopiarek , Drukarek Laserowych , atramentowych , igłowych oraz Wszelkiego rodzjau sprzętu Biurowego

Naprawiamy i sprzedajemy przede wszystkim urządzenia biurowe takie jak: drukarki, kserokopiarki, urządzenia wielofunkcyjne, plotery, komputery stacjonarne, notebooki, faksy niszczarki drukarki igłowe.

Ponadto naszym klientom oferujemy: sprzedaż nowych i używanych komputerów, urządzeń biurowych, części zamiennych, dostawy materiałów eksploatacyjnych oraz regenerację tuszy i tonerów. Posiadamy bardzo konkurencyjne ceny zachowując najwyższą jakość oraz szybkość w realizowaniu zleceń.


Kserokopiarki

Dostosowanie kserokopiarki do potrzeb firmy wymaga przygotowania. Warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych aspektów. W podjęciu optymalnej decyzji pomoże nam znajomość rodzajów kserokopiarek, parametrów, zakresów cen, sposobów finansowania oraz palety produktowej producentów.

Rodzaje kserokopiarek

Kryteria, według których przydzielamy kserokopiarki do różnych rodzajów to:

 • maksymalny format druku - kserokopiarki A3 i A4
 • obecność lub brak procesora wewnątrz urządzenia - sprzęty cyfrowe i analogowe,
 • opcja lub brak drukowania/kopiowania w kolorze - urządzenia kolorowe i monochromatyczne.

Warto poznać wszystkie rodzaje kserokopiarek i spróbować dopasować je do swoich potrzeb. Szukasz kserokopiarki? Nie wiesz którą wybrać? Napisz do nas  i otrzymaj oferty dopasowane do Twoich wymagań!!

Serwis kserokopiarek

Wszystko się zużywa – także kserokopiarka. Na szczęście dzięki właściwej eksploatacji oraz regularnej wymianie komponentów można wydłużyć żywotność kserokopiarki.

Prawidłowa eksploatacja polega na regularnym czyszczeniu i konserwacji sprzętu. W razie potrzeby wymianie powinien podlegać cardridge (moduł bębna) w małych urządzeniach, a listwa czyszcząca, bęben i deweloper w dużych.

Dlatego wynajmij nasz  serwis kserokopiarek, który nie tylko przeprowadzi okresowe przeglądy, wymieni części w razie awarii i uzupełni materiały eksploatacyjne, ale także wyczyści wnętrze maszyny. To właśnie kurz i resztki tonera spowalniają pracę urządzenia i wywołują usterki. Pamiętajmy, że obowiązek przeprowadzania konserwacji i okresowych kontroli dotyczy wszystkich typów kserokopiarek A3. Korzystanie z profesjonalnych usług serwisowych jest również wskazane w okresie gwarancyjnym (samodzielnie wykonywane prace grożą utratą gwarancji). W momencie zakupu poprośmy o harmonogram przeglądów, aby nie stracić prawa do gwarancji.

Serwis po utracie gwarancji

W przypadku obsługi pogwarancyjnej albo serwisowania sprzętu używanego usługodawcę musimy wybrać samodzielnie. Ważna uwaga: nie zapomnijmy zapytać, czy dana firma świadczy serwis kserokopiarek wszystkich producentów. Może się bowiem okazać, że specjalizuje się tylko w kilku albo nie zajmuje się starszymi modelami.

Poza wskazanymi cechami dobry serwis kserokopiarek:

 • pomaga obniżyć koszty eksploatacyjne, proponując odpowiednie (mądrze dobrane) zamienniki,
 • jesteśmy elastyczni , czyli dokonujemy  napraw i przeglądów u klienta oraz w zakładzie,
 • zapewniamy stały dostęp do części i materiałów eksploatacyjnych  , oferujemy rabaty stałym klientom przy serwisowaniu długoterminowym.

Oferujemy serwis: drukarek laserowych, igłowych, atramentowych, termicznych,kserokopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych,skanerów, faksów, ploterów, niszczarek, liczarek.

A ponadto:dostawę materiałów eksploatacyjnych,regenerację tuszy i tonerów.

Licząc na długofalową współpracę proponujemy naszym partnerom handlowym usługę Outsourcing IT. Polega ona na opiece nad sprzętowymi i programowymi zasobami firmy. Podpisanie umowy serwisowej z nasza firmą to dodatkowe korzyści, takie jak: bezpłatny dojazd, reakcja serwisu do 8 godzin od zgłoszenia, W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt drogą telefoniczną lub e-mailową.

Zalety naszych usług:

 • maksymalny czas reakcji serwisu do 24h od momentu przyjęcia zgłoszenia,
 • diagnostyka i dojazd do klienta,
 • gwarancja jakości wykonywanych usług,
 • rabaty dla stałych klientów,
 • pomoc przy wyborze nowego sprzętu biurowego,
 • wykwalifikowany serwis,
 • posiadamy wszystkie części i materiały eksploatacyjne do urządzeń biurowych.

Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Drukarki komputerowe Gdynia ], [ Pogwarancyjna naprawa Kserokopiarki Gdynia ], [ Pogwarancyjna naprawa Niszczarki Gdynia ], [ Pogwarancyjna naprawa Skanery i plotery Gdynia ],

Serwis pogwarancyjny Gdynia
SERWIS-SK Naprawa kserokopiarek i urządzeń biurowych

Serwis gwarancyjny Gdynia
SERWIS-SK Naprawa kserokopiarek i urządzeń biurowych

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Drukarki komputerowe :
-

Brother


-

Canon


-

Dell


-

Epson


-

HP


-

Konica Minolta


-

Kyocera Mita


-

Lexmark


-

Oki


-

Olivetti


-

Samsung


-

Xerox


-

Inne / PozostałeKserokopiarki :
-

Canon


-

Develop


-

Konica Minolta


-

Nashuatec


-

Panasonic


-

Ricoh


-

Sharp


-

Toshiba


-

Xerox


-

Inne / PozostałeNiszczarki :
-

Bonsaii


-

Din


-

Fellowes


-

HSM


-

Kobra


-

Rexel


-

StanShred


-

Tarnator


-

Wallner


-

Inne / PozostałeSkanery i plotery :
-

Canon


-

HP


-

Konica Minolta


-

OCE


-

Plustek


-

Xerox


-

Inne / PozostałeFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa drukarek Gdynia :


Naprawa i oczyszczenie drogi przejścia papieru, mechanizmu pobierania papieru. Czyszczenie i konserwacja elementu grzewczego, wałków, rolek, pasków, głowicy drukującej. Konserwacja i smarowanie łożysk, kół zębatych. Wymiana tonera, atramentu, bębna, developera, głowicy drukującej.


Serwis naprawa kserokopiarek Gdynia :


Naprawa gdy: kopiarka jest włączona lecz nie działa, nie kopiuje po włączeniu przycisku, wydruk jest zabrudzony, kopia jest zbyt jasna lub ma czarne linie, niska jakość kopii, nie można wykonać kopii nawet po usunięciu zablokowanego papieru, toner jest nadmiernie zużywany. Usługi: montaż, instalacja i konfiguracja, konserwacja, sprawdzanie stanu technicznego, Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, sprawdzanie kodów serwisowych. Czyszczenie optyki modułu skanera. Naprawa i wymiana zespołu bębna, developera, zespołu utrwalania, podajnika papieru.


Serwis naprawa niszczarek Gdynia :


Naprawa lub wymiana : głowicy tnącej i obudowy oraz zespołu tnącego, zasilacza, kół zębatych, noży tnących. Konserwacja i ustawianie kół zębatych i noży tnących.


Serwis naprawa skanerów i ploterów Gdynia :


Czyszczenie oraz wymiana i naprawa: toru przejścia papieru, wnętrza oraz stacji serwisowej i karetki, rolek pobierania papieru, rolek transportowych, zębatek i głowic, mechanizmu pobierania papieru, układu optycznego, obudowy. Usuwanie problemów z zacięciem papieru.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl