Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

Sensor PIOTR SAKAL

Adres: 

53-338 Wrocław

Wielka 59/13

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Profesjonalizm i zadowolenie kienta to nasz priorytet. Świadczenie usług serwisowych na najwyższym poziomie jest możliwe dzięki wieloletnim doświadczeniom zdobywanym w trakcie codziennej ciężkiej pracy, a także dzięki udziałowi w specjalistcznych szkoleniach, stosowaniu wyłącznie oryginalnych części i materiałów eksploatacyjnych oraz programowi Stałej Umowy Serwisowej.

W celu usprawnienia obsługi serwisowej uruchomiliśmy na naszej stronie dział Helpdesku, w którym znajdą Państwo krótkie filmy instuktażowe dotyczące radzenia sobie z prostymi problemami technicznymi takimi jak: wymiana toneru czy usuwanie zacięć papieru.

 

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek problemy dotyczące eksploatacji drukarek, urządzeń wielofuncyjnych lub zagadnień związanych z ich podłączeniem do sieci komputerowej, prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez zgłoszenie serwisowe. Zachęcamy także do pobierania aktualnych sterowników do wszystkich typów urządzeń z grupy RICOH

 


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Kserokopiarki Wrocław ], [ Gwarancyjna naprawa Kserokopiarki Wrocław ],

Serwis pogwarancyjny Wrocław
Sensor PIOTR SAKAL

Serwis gwarancyjny Wrocław
Sensor PIOTR SAKAL

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Kserokopiarki :
-

Nashuatec


-

Ricoh


-

Inne / PozostałeKserokopiarki :
-

Nashuatec


-

Ricoh


-

Inne / PozostałeSerwis naprawa kserokopiarek Wrocław :


Naprawa gdy: kopiarka jest włączona lecz nie działa, nie kopiuje po włączeniu przycisku, wydruk jest zabrudzony, kopia jest zbyt jasna lub ma czarne linie, niska jakość kopii, nie można wykonać kopii nawet po usunięciu zablokowanego papieru, toner jest nadmiernie zużywany. Usługi: montaż, instalacja i konfiguracja, konserwacja, sprawdzanie stanu technicznego, Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, sprawdzanie kodów serwisowych. Czyszczenie optyki modułu skanera. Naprawa i wymiana zespołu bębna, developera, zespołu utrwalania, podajnika papieru.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl