Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

GAMA

Adres: 

20-632 Lublin

Jana Sawy 5

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Najnowocześniejsze urządzenia cyfrowe, dzierżawa urządzeń i kontrakty na kopie, profesjonalny i niedrogi serwis to wizytówka naszego przedsiębiorstwa.

GAMA Office Solutions to 23 lat nieprzerwanej działalności w branży techniki biurowej a w szczególności sprzedaży i serwisu kopiarek, drukarek, faxów oraz wielofunkcyjnych urządzeń biurowych. Dostrzegając potrzeby i wymagania naszych klientów oraz możliwości oferowanych urządzeń oferujemy rozwiązania wspomagające zarządzanie oraz rozwiązania w zakresie archiwizacji, obiegu dokumentów oraz kontroli kosztów i dostępu do urządzeń .

Zaufało nam ponad 1800 firm z całego województwa lubelskiego. W śród naszych klientów  są  zakłady produkcyjne, uczelnie wyższe, administracja państwowa, banki oraz szkoły.

Jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku woj. lubelskiego w branży cyfrowych systemów druku oraz sprzedaży urządzeń, a  kolejne lata pozwolą nam na jeszcze szerszą i coraz bardziej wysoko kwalifikowaną obsługę naszych klientów.

Dołożymy wszelkich starań, aby współpraca Państwa z firmą GAMA kojarzona była niezmiennie z wysoką jakością obsługi, komfortem pracy i gwarancją bezpieczeństwa w sytuacjach awaryjnych.

 

  
 
 
 

 Wynajem urządzeń

Ogólne zasady dzierżawy połączonej z kompleksową obsługą serwisową

Wybrane przez Państwo urządzenie zostanie dostarczone i zainstalowane bez żadnych dodatkowych opłat a nasi pracownicy przeszkolą osoby, które będą zajmować się jego obsługą.

Opłata z tytułu umowy dzierżawy składa się z dwóch części:

  • abonamentu miesięcznego za użytkowanie urządzenia
  • opłaty za wykonane w miesiącu wydruki-kopie wyliczona na podstawie wskazań licznika kopii (suma wykonanych w miesiącu kopii* formatu A4 pomnożona przez ich cenę jednostkową netto)

*Cena jednostkowa kopii zawiera: wszystkie koszty wynikające z eksploatacji urządzenia np. koszt wymiany materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych, czynności manualnych serwisu oraz koszty jego dojazdu.

Przywileje wynikające z podpisania umowy dzierżawy:

  • czas reakcji na zgłoszenie serwisowe nigdy nie przekracza 24 godzin
  • w przypadku braku możliwości usunięcia usterki na miejscu u Klienta natychmiast dostarczamy urządzenie zastępcze o podobnych parametrach

Korzyści wynikające z podpisania umowy dzierżawy:

  • możliwość korzystania z najwyższej klasy urządzeń bez uszczuplania środków    inwestycyjnych
  • zawsze sprawne urządzenie produkujące najwyższej jakości kopie
  • znany koszt eksploatacji urządzenia
  • czynsz dzierżawny i opłaty za kopie w 100% stanowią koszty uzyskania przychodu
  • brak kosztów związanych z ewidencją zakupów materiałów eksploatacyjnych  i części zamiennych oraz ich magazynowaniem.
  • możliwość wykupu dzierżawionego urządzenia

Pamiętaj! Jedyną rzeczą, o której musisz pamiętać w trakcie trwania umowy dzierżawy i którą musisz sobie kupić jest papier ksero!


 

OBSŁUGA SERWISOWA GAMA
Usługi świadczone przez  PHZ GAMA zapewniają utrzymanie urządzeń w najlepszym stanie technicznym, sprawne usuwanie usterek oraz aktualizację oprogramowania. 
Kompleksowa Obsługa Serwisowa, tzw. KOS,  zapewnia zaplanowanie oraz zminimalizowanie kosztów związanych z obsługą urządzeń, utrzymanie produktów w najlepszym stanie technicznym oraz zmniejsza czas naprawy do ustalonego minimum.

Wybierając najbardziej odpowiadającą Państwa potrzebom formę obsługi serwisowej otrzymacie Państwo gwarancję optymalnych kosztów eksploatacji. Przygotujemy indywidualną ofertę dobraną do Państwa potrzeb, ilości i rodzaju wykonywanych wydruków, czy też charakteru pracy.

WYGODA
Umowa Obsługi Serwisowej GAMA  gwarantuje Państwu stały nadzór techniczny nad eksploatowanymi urządzeniami, bezpieczeństwo ich ciągłej pracy oraz przewidywalne koszty ich eksploatacji w okresach rozliczeniowych.przypadkach nagłych awarii traktujemy takie zgłoszenia priorytetowo. W sytuacji koniecznej naprawy warsztatowej lub wyłączenia urządzenia  na czas dłuższy, niż określony indywidualnie w umowie, zapewniamy urządzenia zastępcze o porównywalnych parametrach. Rozliczenie użytkowania urządzeń zastępczych jest identyczne jak dla urządzeń objętych umową. Do Państwa dyspozycji oddajemy również helpdesk, telefoniczne wsparcie techniczne i operatorskie, pozwalające uniknąć wielu przestojów i interwencji serwisowych. 

OSZCZĘDNOŚCI
Bez względu na konfigurację urządzenia koszty jego instalacji sieciowej w ramach podpisanej  umowy Obsługi Serwisowej są niższe o 20%.  W umowach obsługi serwisowej KOS nie są kalkulowane koszty związane z dojazdem, co jest dodatkowym rabatem dla klienta.  W przypadku określenia minimalnych limitów miesięcznego kopiowania lub drukowania wyznaczana jest stała wartość jednostkowej kopii (wydruku) utrzymywana w całym okresie obowiązywania umowy.  Zasadą jest, ze wyższa wartość limitu miesięcznego ustala niższą cenę jednostkową kopii, wydruku. 
Obsługa Serwisowa zapewnia uzyskanie najwyższej jakości wydruków i kopii  przy zachowaniu minimalnych kosztów w całym  okresie eksploatacji urządzenia. 


 
 
 
 
 
 
 
 

Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Kserokopiarki Lublin ], [ Gwarancyjna naprawa Kserokopiarki Lublin ], [ Gwarancyjna naprawa Inne / Usługi / Sklepy Lublin ],

Serwis pogwarancyjny Lublin
GAMA

Serwis gwarancyjny Lublin
GAMA

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Kserokopiarki :
-

Brother


-

Canon


-

Develop


-

Konica Minolta


-

Kyocera Mita


-

Muratec


-

Nashuatec


-

Oki


-

Panasonic


-

Ricoh


-

Sharp


-

Toshiba


-

Utax


-

Xerox


-

Inne / PozostałeKserokopiarki :
-

RicohInne / Usługi / Sklepy :
-

Usługi dla domu / firmyInne / Usługi / Sklepy : Lublin :


Nie dotyczy naprawy i serwisu urządzeń.


Serwis naprawa kserokopiarek Lublin :


Naprawa gdy: kopiarka jest włączona lecz nie działa, nie kopiuje po włączeniu przycisku, wydruk jest zabrudzony, kopia jest zbyt jasna lub ma czarne linie, niska jakość kopii, nie można wykonać kopii nawet po usunięciu zablokowanego papieru, toner jest nadmiernie zużywany. Usługi: montaż, instalacja i konfiguracja, konserwacja, sprawdzanie stanu technicznego, Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, sprawdzanie kodów serwisowych. Czyszczenie optyki modułu skanera. Naprawa i wymiana zespołu bębna, developera, zespołu utrwalania, podajnika papieru.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl