Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

RAND

Adres: 

51-415 Wrocław

Kwidzyńska 13

Pokaż kontakt
Oddziały: Poznań,
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Zarząd spółki RAND od początku działalności firmy, szczególny nacisk kładzie na wyspecjalizowany i profesjonalny serwis świadczony klientom. Gwarantuje on ciągłość pracy dostarczanych przez RAND rozwiązań opartych na wydajnych, wielofunkcyjnych urządzeniach drukujących marki Canon.

Kadra – technicy serwisu – posiadają wiedzę i doświadczenie potwierdzone egzaminami, które przeprowadzane są przez Centrum Techniczne Canon oraz w Centrum Szkoleniowym Xerox.. Status Akredytowanego Partnera Canon i Xerox potwierdza działanie naszego serwisu w oparciu o wysokie standardy.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz bogatemu zapleczu technicznemu jesteśmy przygotowani na pełną obsługę serwisową oferowanych urządzeń. W serwisie wykorzystujemy oryginalne materiały i podzespoły eksploatacyjne, zapewniające sprawność i trwałość użytkowanych urządzeń.

Wysoką jakość świadczonych przez RAND usług serwisowych doceniło około 3 500 firm z całego regionu południowo – zachodniej Polski. Naszymi klientami są głównie: duże firmy produkcyjne, banki, firmy usługowe, uczelnie wyższe, szkoły oraz urzędy administracji państwowej.

Oferujemy:

• Pełen serwis doraźny i prewencyjny (przeglądy, konserwacje, naprawy);
• Wielostopniowe umowy serwisowe dla klientów zdecydowanych na długoletnią współpracę;
• Gwarancję na wykonane usługi i użyte części zamienne;
• Dostawy (urządzeń i materiałów eksploatacyjnych), instalację, uruchomienia;
• Szkolenia z obsługi i administrowania urządzeniami;
• Pomoc techniczną od poniedziałku do piątku w godzinach: 08:00 – 16:00;
• Gwarantujemy: krótki czas reakcji jak i realizacji zlecenia, trafną diagnostykę, rzetelność i solidność, wysoką jakość wykonywanych usług.

Wszystkich Państwa, którzy zainteresowani są sterownikami oraz oprogramowaniem Canona zapraszamy do skorzystania ze strony: software.canon-europe.com.

Wszelkie problemy związane z niewłaściwym funkcjonowaniem urządzeń prosimy zgłaszać pod numerem: 801 700 810

 

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjnych świadczymy w oparciu o długoletnie kontrakty serwisowe lub udzielany na podstawie bieżących wezwań.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Kserokopiarki Wrocław ], [ Gwarancyjna naprawa Kserokopiarki Wrocław ],

Serwis pogwarancyjny Wrocław
RAND

Serwis gwarancyjny Wrocław
RAND

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Kserokopiarki :
-

Canon


-

Panasonic


-

XeroxKserokopiarki :
-

Canon


-

XeroxSerwis naprawa kserokopiarek Wrocław :


Naprawa gdy: kopiarka jest włączona lecz nie działa, nie kopiuje po włączeniu przycisku, wydruk jest zabrudzony, kopia jest zbyt jasna lub ma czarne linie, niska jakość kopii, nie można wykonać kopii nawet po usunięciu zablokowanego papieru, toner jest nadmiernie zużywany. Usługi: montaż, instalacja i konfiguracja, konserwacja, sprawdzanie stanu technicznego, Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, sprawdzanie kodów serwisowych. Czyszczenie optyki modułu skanera. Naprawa i wymiana zespołu bębna, developera, zespołu utrwalania, podajnika papieru.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl