Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

KAMILNOTEBOOK

Adres: 

50-257 Wrocław

Drobnera 34

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Profesjonalny serwis komputerów, laptopów, notebooków oraz netbooków.
Naprawiamy komputery wszystkich firm. Specjalizujemy się w wymianie układów BGA, naprawiamy sprzęty po zalaniu, płyty główne i inne komponenty. Naprawy wykonują nasi technicy, nie zlecamy tego zadania zewnętrznym firmom.

 

Tylko w KAMILNOTEBOOK posiadamy matryce do prawie wszystkich modeli notebooków. Również Macbooków. Matryce są nowe, bezpośrednio od producentów. KAMILNOTEBOOK jest bezpośrednim importerem, co zapewnia nam konkurencyjne ceny. Wymiana matrycy odbywa się w siedzibie firmy i z reguły trwa nie dłużej niż 30 minut.

REGENERACJA BATERII

 

Kontakt:

 

email: info@kamilnotebook.pl

 

tel.: +48 510 256 564

 

Zapraszamy firmy zainteresowane współpracą hurtową i prowadzące sprzedaż notebooków do kontaktu z nami. Stałym Partnerom oferujemy niższe ceny.

 

Na czym polega regeneracja baterii?
Regeneracja baterii polega na wymianie starych, niesprawnych ogniw na fabrycznie nowe oraz zaprogramowaniu elektroniki lub ewentualnej jej naprawie. Po takim zabiegu bateria będzie działać jak fabrycznie nowa. Ogniwa wymieniamy na sprawdzone przez nas wysokiej jakości SAMSUNG i PANASONIC. Podczas regeneracji muszą zostać wymienione wszystkie ogniwa znajdujące się w baterii.
Jaka jest pojemność zregenerowanej baterii?
Pojemność baterii po jej zregenerowaniu zależna jest od liczczby ogniw oraz ich pojemności, dlatego też często Twoja bateria może mieć końcowo po odnowie 10, 20 czy 30% więcej mocy niż fabrycznie nowa. Nie zaleca się zmniejszania pojemności baterii.
Ile wynosi czas pracy na zregenerowanej baterii?
Tak jak powyżej czas pracy zależny jest od pojemności oraz liczby ogniw zregenerowanej baterii. Przykładowo jeśli pojemność baterii po zregenerowaniu będzie równa jej pojemności przed zregenerowaniem, to czas pracy również będzie taki sam.
Jaki jest koszt regeneracji?
Koszt takiej usługi uzależniony jest od ilości ogniw w baterii. Oferujemy Ci pomoc w określeniu liczby ogniw w Twojej baterii. W tym celu napisz do nas email lub zadzwoń (dane kontaktowe powyżej) z podaniem modelu baterii, określeniem czy to ogniwa Nimh czy Li-Ion oraz co najważniejsze: napięcie w V oraz pojemność w mAh lub Wh, przydatny może być również model laptopa. Te dane na pewno odczytasz ze swojej baterii, w razie problemu skontaktuj się z nami.
Przykładowe ceny regeneracji:
Ilość ogniw Napięcie [V] Pojemność Cena
6 10.8 / 11.1 4400 mAh (48 Wh) 225 zł
6 10.8 / 11.1 5200 mAh (56 Wh) 245 zł
6 10.8 / 11.1 5600 mAh (62 Wh) 315 zł
8 14.4 / 14.8 4400 mAh (48 Wh) 285 zł
8 14.4 / 14.8 5200 mAh (56 Wh) 320 zł
8 14.4 / 14.8 5600 mAh (62 Wh) 370 zł

 

Jak można dostarczyć baterię do regeneracji?
Baterię można dostarczyć osobiście lub wysłać do nas na adres: KAMILNOTEBOOK Dawid Piziewicz, ul Drobnera 34, 50-257 Wrocław. Wraz z baterią prosimy o przesłanie danych kontaktowych, takich jak: imię i nazwisko, adres i numer telefonu oraz informacje o ustalonej z nami pojemności baterii po regeneracji. Zregenerowane baterie wysyłamy pocztą polską za pobraniem - 15 zł, lub po wpłacie na konto - 13 zł (prosimy również dołączyć informacje o wybranym sposobie płatności).
Czy można pracować na laptopie bez baterii?
Tak, można pracować na laptopie podłączonym do zasilania bez włożonej baterii.
Ile trwa regeneracja baterii?
Średni czas regeneracji wynosi 5 dni roboczych, w skrajnych przypadkach czas ten może się wydłużyć do 10 dni.
Czy na zregenerowaną baterię jest gwarancja?
Tak, gwarancja na zregenerowaną baterię wynosi 12 miesięcy.
Czy dostanę fakturę VAT za usługę regeneracji?
Tak, na każdą usługę regeneracji baterii wystawiana jest faktura VAT lub paragon.
Czy każdą baterię można zregenerować?
Większość modeli baterii dostępnych na rynku można zregenerować. Zdarzają się jednak baterie nietypowe lub bardzo stare, z którymi może pojawić się problem, w takim przypadku staramy się znaleźć i zaproponować klientowi zakup fabrycznie nowej baterii. Wyjątkiem są również baterie Apple, modele baterii tej firmy które można zregenerować to: A1175, A1185, A1189.

 

****** Uwaga bateria po regeneracji może mieć widoczne ślady otwarcia *******

 

Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Laptopy, Netbooki Wrocław ],

Serwis pogwarancyjny Wrocław
KAMILNOTEBOOK

Serwis gwarancyjny Wrocław
KAMILNOTEBOOK

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Laptopy, Netbooki :
-

Acer


-

Apple


-

Asus


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

Gateway


-

HP, Compaq


-

Lenovo, IBM


-

MSI


-

Packard Bell


-

Samsung


-

Sony


-

Toshiba


-

Inne / PozostałeFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa laptopów, netbooków Wrocław :


Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: matryc LCD/ LED i inwerterów, świetlówek wyświetlacza, klawiatur, dysków twardych, pamięci, układów graficznych - reballing BGA, obudów i zawiasów laptopa, gniazda zasilania, napędów czytników optycznych CD / DVD / Blu-ray, płyt głównych po zalaniu, baterii, kart WiFi, gniazd słuchawkowych, gniazd USB, wymiana wtyczek, układu zasilania i sterowania, gniazd procesora, gniazd pamięci. Czyszczenie wnętrza i układu chłodzenia z wymianą materiałów termoprzewodzących - wymiana past i termopadów oraz czyszczenie radiatora i wiatraka. Pomoc przy instalacji i konfiguracji połączenia z internetem, dostępu do internetu, bezprzewodowego Internetu, sieci WiFi. Odzyskiwanie danych z: skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, uszkodzonych kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników, wszelkich innych nośników pamięci. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja: sprzętu sieciowego, sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, printserwerów, kamer IP, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odwirusowanie czyli usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Modernizacja notebooków - wymiana procesorów, rozbudowa pamięci. Usterki: brak obrazu na monitorze, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią Lan i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się laptop, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza laptopa, przegrzewanie laptopa, pęknięta matryca, buczący wiatrak, ciemny obraz, nie włącza się, uszkodzone zawiasy, pęknięta obudowa, laptop po burzy lub zalany, paski na ekranie.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl