Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

ELMARK

Adres: 

05090 Raszyn

Raszynska 30

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

OFERUJEMY 

części zamienne do wózków widłowych,

elektronarzędzia SPARKY

serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

MAC ALLISTER i PERFORMANCE POWER

 

Szanowni Państwo,

 Jesteśmy firmą handlową działającą od 1990 roku.
Zaczynaliśmy od importu elektronarzędzi bułgarskiej firmy ELTOS-ŁOVECZ, produkowanych na licencji AEG. W 1992 roku poszerzyliśmy naszą działalność o profesjonalny i szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Po sprywatyzowaniu w 1996 r firmy ELTOS-ŁOVECZ i przejęciu zakładu przez niemiecką firmę SPARKY, dzięki naszej solidności w prowadzeniu serwisu, cieszymy się ciągle zaufaniem producenta. W 2008 roku kilkuletnia pozytywna współpraca z siecią marketów CASTORAMA zaowocowała podpisaniem umowy na naprawy gwarancyjne i odpłatne elektronarzędzi MAC ALLISTER i PERFORMANCE POWER .
Nasza silna i stabilna pozycja na rynku, zaufanie klientów oraz doskonale kontakty w Bułgarii pozwoliły nam na uruchomienie w 1995 r działu importu części zamiennych do wózków widłowych BALKANCAR. Ten światowy producent przez wiele lat był jednym z głównych dostawców techniki transportu wewnętrznego i magazynowego w Polsce.
Bezpośredni import jest gwarancją konkurencyjnych cen do wszystkich modeli wózków widłowych firmy BALKANCAR.
Firma nasza jest w ciągłym rozwoju.
Od listopada 2011 roku, rozszerzyliśmy asortyment magazynowy o części zamienne do chińskich wózków widłowych HC Firmy HANGCHA Forklift. W 2012 roku rozbudowaliśmy magazyn o import części zamienne do wózków widłowych HELI i JAC. Nasza oferta handlowa zawiera również części zamienne do silników znanych producentów takich jak NISSAN, ISUZU, YANMAR. Posiadamy również części zamienne do bardzo popularnego chińskiego silnika XINCHAI . Zapraszamy również do skorzystania z naszej oferty klientów użytkujących wózki widłowe TCM i NISSAN. Wiele części jest współzmiennych, a ceny bardzo konkurencyjne.
Nasze atuty to: dobre zaopatrzenie magazynu w części zamienne, zaspakajające podstawowe potrzeby klientów, realizacja zamówień specjalnych, profesjonalna i szybka obsługa gwarantująca płynność dostaw towaru oraz sprzedaż wysyłkowa.
Obecnie zaopatrujemy wiele zakładów oraz firm w całej Polsce, specjalizujących się w sprzedaży części zamiennych i elektronarzędzi. Naprawiamy wszystkie elektronarzędzia SPARKY, MAC ALLISTER oraz PERFORMANCE POWER, które są dostępne w sieci marketów budowlanych CASTORAMA.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Narzędzia elektryczne Raszyn ], [ Gwarancyjna naprawa Narzędzia elektryczne Raszyn ],

Serwis pogwarancyjny Raszyn
ELMARK

Serwis gwarancyjny Raszyn
ELMARK

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Narzędzia elektryczne :
-

Bosch


-

Celma


-

Makita


-

Inne / PozostałeNarzędzia elektryczne :
-

Inne / PozostałeSerwis naprawa narzędzi elektrycznych – elektronarzędzi Raszyn :


Wymiana i naprawa oraz regeneracja: uzwojeń, silnika, szczotek, sznura przyłączeniowego, przekładni i kół zębatych, wyłącznika, łożyska, układu włączającego oraz regulującego obroty i zmieniającego kierunek obrotów, kondensatora, obudowy, wirników. Serwis: frezarki, mieszadła, młota udarowego, młotkowiertarki, wiertarki, nożyc, opalarki, pilarki i piły, struga, szlifierki (kątowej, oscylacyjnej, mimośrodowej, prostej, taśmowej ), wkrętarki, wyrzynarki i zakrętarki, sprężarki, kosy, przecinarki, frezarki, polerki, bruzdownice, dmuchawy, gwoździarki, kompresory, nagrzewnice, odkurzacze i odśnieżarki, pompy. Oczyszczenie zabrudzonego narzędzia, usunięcie przerwy na przewodach.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl