Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

DrTusz Sp. z o.o.

Adres: 

15-888 Białystok

Wyszyńskiego 2 lok. 75

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Regeneracja tuszów i tonerów

 

Regeneracja tuszów i tonerów

 

Regeneracja, czyli uzupełnianie zużytych tonerów i tuszów,  to najtańszy sposób na drukowanie. Dzięki napełnianiu pustych zbiorników możecie ograniczyć wydatki na materiały eksploatacyjne nawet o 90% !

Do regeneracji tuszów i tonerów wykorzystujemy komponenty najwyższej jakości. Dajemy 100% gwarancji, iż ponownie napełnione produkty będą działały tak dobrze jak produkty oryginalne. Dzięki zastosowaniu tylko sprawdzonych surowców, uzyskujemy wyrazisty, ostry czarny tekst i świetlisty kolor drukowanych rysunków i zdjęć. 

Każdy zbiornik jest napełniany do swojej maksymalnej pojemności. Nie oszczędzamy na tuszach ani na proszkach. 

Każdy uzupełniany przez nas pojemnik jest dokładnie testowany na sprzęcie producenta, do którego jest dedykowany. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość regenerowanych przez nas wkładów oraz udzielić gwarancji do wyczerpania się środka drukującego. 

W razie uszkodzenia urządzenia spowodowanego w sposób bezpośredni użyciem produktu DrTusz, naprawiamy takie urządzenie na własny koszt. 

Firmom na terenie Białegostoku i okolic oferujemy bezpłatny odbiór i dowóz zbiorników. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub wysyłając email,  a nasz przedstawiciel przyjedzie do siedziby Państwa firmy. 

Stałym Klientom przywozimy gotowe, pełne tusze i tonery na wymianę, tak aby nie było w firmie przestojów w drukowaniu, a w przypadku gdy toner nie nadaję się do ponownego uzupełnienia dostarczamy pełnowartościowy zamiennik DrTusz w cenie regeneracji.

Regenerujemy wszystkie modele zbiorników do drukarek laserowych. Jeżeli nie znalazłeś w cennniku swojego modelu przedzwoń do nas na tel. 85-7451-280 lub napisz email z pytaniem na drtusz@drtusz.pl.


Serwis drukarek


Serwis drukarek


 

Jeśli Państwa urządzenie drukujące odmówiło posłuszeństwo, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, której doświadczenie opieramy o realizowane z biegiem lat zlecenia serwisowe. Stale poszerzamy naszą wiedzę, a wraz z rozszerzaniem oferty sprzedażowej staramy się dogłębnie poznawać większość dostępnych na rynku drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Zdobyte doświadczenie gwarantuje szybką i solidną naprawę. Dodatkowo na każdą wykonaną przez nas naprawę udzielamy gwarancji.

Naprawiamy niemal wszystkie typy drukarek igłowych, atramentowych, laserowych oraz biurowe urządzenia wielofunkcyjne. Do przeprowadzenia czynności serwisowych używamy oryginalnych, najwyższej jakości części zamiennych. W porozumieniu z klientem istnieje również możliwość zastosowania części alternatywnych.

Każda naprawa traktowana jest indywidualnie, dlatego też nie przeliczamy usług na roboczogodziny. Stałym Klientom korzystających z innych naszych usług proponujemy preferencyjne warunki.


Inne usługi w ofercie Doktora Tusza


Inne usługi w ofercie Doktora Tusza


Oprócz podstawowego i głównego profilu naszej działalności, tj. produkcji i regeneracji tonerów do drukarek laserowych i tuszów do drukarek atramentowych stale poszerzamy zakres naszych usług związanych z szeroko rozumianą branżą drukarek i urzadzeń wielofunkcyjnych.

1. Zmiana oprogramowania

Jedną z takich ofert jest zmiana oprogramowania w drukarkach laserowych takich firm jak Samsung, Xerox czy Dell. Dzięki zmianie tzw. firmware w drukarce możemy stale powiększać ofertę regeneracji i zamienników o modele urządzeń, które są zabezpieczane przez producenta i dotychczas współpracowały jedynie z oryginalnymi wkładami., a także ograniczyć koszt eksploatacji (nawet do 30%) i zwiększyć wydajność (nawet dwukrotnie) tonerów używających zabezpieczenia w postaci chipów zliczających.

2. Drukowanie

Drugą propozycją przeznaczoną dla naszych Klientów jest możliwość wydrukowania w siedzibie firmy DrTusz dowolnej ilości stron czarno-białych lub w kolorze w formacie A4.

Osoby zainteresowanym wydrukiem na naszych drukarkach prosimy o przesłanie e-maila na adresdrtusz@drtusz.pl w celu wcześniejszego umówienia spotkania i  przynajmniej przybliżonego określenienia zapotrzebowania - ilość stron / kolor wydruku.Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Drukarki komputerowe Białystok ],

Serwis pogwarancyjny Białystok
DrTusz Sp. z o.o.

Serwis gwarancyjny Białystok
DrTusz Sp. z o.o.

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Drukarki komputerowe :
-

Brother


-

Canon


-

Dell


-

Epson


-

HP


-

Konica Minolta


-

Kyocera Mita


-

Lexmark


-

Oki


-

Olivetti


-

Samsung


-

Xerox


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: regeneracja tonerówFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa drukarek Białystok :


Naprawa i oczyszczenie drogi przejścia papieru, mechanizmu pobierania papieru. Czyszczenie i konserwacja elementu grzewczego, wałków, rolek, pasków, głowicy drukującej. Konserwacja i smarowanie łożysk, kół zębatych. Wymiana tonera, atramentu, bębna, developera, głowicy drukującej.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl