Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 67% osób
Firma: 

PERFEKT Serwis AGD Arkadiusz Migas

Adres: 

54-152 Wrocław

Kolista 8

Pokaż kontakt
Oddziały: Wrocław,
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Profesjonalny serwis i naprawa sprzętu AGD

Nazywam się Arkadiusz Migas. Jestem właścicielem firmy PERFEKT Serwis AGD z Kowal niedaleko Wrocławia. Oferuję naprawę oraz montaż AGD. Nie serwisuję żadnej określonej marki, naprawiam każdy sprzęt, niezależnie od jego logo czy producenta.

Serwis czynny jest całą dobę, w nagłych wypadkach dojeżdżamy do klienta również w niedziele i święta, więc nie musisz się martwić cieknącą zmywarką lub pralką. Klientów obsługuję zarówno w Kowalach jak i we Wrocławiu więc zanim zdecydujesz się odwiedzić mnie bezpośrednio przedzwoń aby sprawdzić gdzie w tej chwili jestem. Jeżeli naprawa przewyższa koszt zakupu nowej, lub widzę, że sprzęt dożywa swoich dni, to uczciwie poinformuję Cię o tym, oraz doradzę, jaki sprzęt na chwilę obecną jest solidnie wykonany i w miarę przystępny cenowo.

Moja firma zajmuje się również montażem sprzętu AGD pod zabudowę, osadzamy i podłączamy wszystkie sprzęty domowe. Wycinamy otwory w blatach, osadzając nie tylko płyty elektryczne, indukcyjne czy gazowe, ale również zlewozmywaki. Podłączamy płyty kuchenek elektrycznych i indukcyjnych do instalacji elektrycznej, mając na uwadze bezpieczeństwo użytkownika. Osadzimy każdy sprzęt AGD w wyznaczonym dla niego miejscu. Pracujemy głównie na terenie Wrocławia oraz powiatu trzebnickiego.

Swoją pracę wykonujemy solidnie, konkretnie i tak, by zmniejszyć koszty po stronie klienta. Moja firma, PERFEKT Serwis AGD oferuje doskonale wykonaną pracę w konkurencyjnej cenie. Chcemy być perfekcyjni. Perfekcyjnie naprawić, wykonać, zamontować, podłączyć. Wykonać swoją pracę w najkrótszym możliwie czasie. Wiem, że zadowoleni klienci wracają, nie szukają więcej przypadkowych fachowców, a swoim znajomym polecają właśnie moją firmę. Sprawia mi to ogromną satysfakcję z dobrze wykonanej pracy. Motto mojego serwisu to „zadowolony klient to stały klient”.

 

Oferuję naprawy różnych urządzeń AGD

Naprawa i serwis pralek:

 • Naprawa lub wymiana modułów elektronicznych, termostatów, programatorów; naprawa uszkodzonych podzespołów modułów sterujących
 • Wymiana łożysk bębna
 • Wymiana łożysk silnika
 • Naprawa lub wymiana grzałki
 • Naprawa lub wymiana szczotek na silniku
 • Naprawa lub wymiana amortyzatorów
 • Naprawa lub wymiana silnika
 • Wymiana filtrów przeciwzakłóceniowych
 • Wymiana czujników temperatury wody
 • Naprawa lub wymiana pomp spustowych
 • Wymiana paska napędowego
 • Przezwajanie wirników
 • Sprawdzanie i naprawa usterek powodujących zwarcie instalacji elektrycznej
 • Sprawdzanie i naprawa przyczyn wycieku i nieszczelności pralki
 • Inne

Naprawa i serwis lodówek:

 • Naprawa lub wymiana termostatu, czujnika temperatury – wykonywana na miejscu u klienta
 • Prace związane z otwieraniem układu chłodzącego – wiążą się z koniecznością zabrania sprzętu do zakładu

Naprawa i serwis zamrażarek:

 • Termostat – naprawa lub wymiana
 • Czujnik temperatury – wymiana
 • Naprawa układu chłodzącego

Naprawa i serwis zmywarek:

 • Naprawa lub wymiana modułów sterujących, naprawa podzespołów elektronicznych
 • Naprawa usterek powodujących zwarcia instalacji elektrycznej
 • Wymiana wyświetlaczy
 • Naprawa układu zasilania modułu sterującego
 • Naprawa lub wymiana przepływomierza
 • Naprawa lub wymiana grzałki
 • Naprawa lub wymiana pompy myjącej
 • Naprawa lub wymiana pompki spustowej
 • Naprawa lub wymiana silnika zmywarki
 • Przezwajanie silnika zmywarki
 • Ustalenie i naprawa przyczyn nieszczelności zmywarki, wycieków wody
 • Czyszczenie komory hydrostatu
 • Czyszczenie płaszcza wodnego
 • Czyszczenie kanałów doprowadzających wodę do mycia
 • Inne

Naprawa i serwis kuchenek:

 • Naprawa lub wymiana programatorów
 • Wymiana grzałek
 • Naprawa lub wymiana palników płyty grzejnej

Naprawiam piekarniki parowe, kuchenki mikrofalowe i inne, bez względu na markę producenta. Podejmuję się zleceń naprawy każdego sprzętu AGD, również sprzętów nietypowych.Naprawiam sprzęt zepsuty w wyniku eksploatacji oraz uszkodzony w wyniku niefachowych napraw. Oferuję również doradztwo w zakupie oraz montaż urządzeń AGD.

 

O firmie

Majsterkować lubiłem od zawsze, tak jak odkrywać sekrety urządzeń gospodarstwa domowego. Od końca lat dziewięćdziesiątych zajmowałem się zawodowo serwisem sprzętu AGD, sprowadzałem sprzęt na zamówienie z Niemiec, montowałem, a potem serwisowałem. Lubiłem kontakt z ludźmi, praca sprawiała mi satysfakcję. Chciałem też pracować dla siebie. W roku 2000 powstała moja firma PERFEKT Serwis AGD, łącząc moją pasję i doświadczenie w jedno. Dla mnie bardzo ważne jest to, że żyję z tego, co lubię robić, i robię to, co lubię. Największą radość w mojej pracy sprawia mi usunięcie usterki, która przerosła innych fachowców, lubię kontakt z ludźmi, i to, że sprawiam ludziom satysfakcję, pomagając oszczędzić wydatków na nowy sprzęt. Od trzynastu lat pracuję na terenie Wrocławia, swoimi usługami obejmuję również Trzebnicę oraz Oborniki Śląskie. Oferuję naprawę i montaż AGD każdej marki, staram się przeprowadzać większość napraw bezpośrednio u klienta. Zawsze dotrzymuję umówionych terminów, wiem, jak uciążliwy jest dla gospodyni domowej brak pralki czy kuchenki. W nagłych wypadkach służę pomocą bez względu na porę dnia i nocy, również w dni wolne, niedziele i święta.

Moje doświadczenie w pracy serwisanta rośnie wraz z wiekiem mojej firmy. Wiadomo, są usterki, które w danych urządzeniach często się powtarzają, a prace są standardowe. Jednak ciągle uczę się czegoś nowego, a naprawa nietypowej usterki, nad którą trzeba pomyśleć, sprawia mi niesamowitą satysfakcję. Dlatego też, czasami, zamiast pójść na łatwiznę i wymienić całą część, wolę zajrzeć do środka i sprawdzić, czy nie można przywrócić jej do życia. Od lat współpracuję ze swoimi dostawcami części zamiennych, dzięki temu posiadam korzystne rabaty, przekładające się na ceny moich usług.

Posiadam elastyczny czas pracy. Do klientów staram się dojeżdżać w godzinach od 8:00 do 17:00, jednakże, ze względu na fakt, że moimi klientami są ludzie, którzy pracują zawodowo, często kończę wizyty o 22:00. Nie doliczam osobnych kosztów dojazdu.

Moja firma wyróżnia się szerokim wachlarzem oferowanych usług. Naprawiam płyty indukcyjne, zmywarki, z którymi często nie radzą sobie inni fachowcy. Naprawiam i montuję pod zabudowę lodówki, zmywarki, kuchenki elektryczne i gazowe, kuchenki mikrofalowe, piekarniki parowe, piekarniki elektryczne i gazowe. Naprawiam pralki i zamrażarki. Ogromną wagę przywiązuję do podłączania sprzętu do instalacji elektrycznej. Związane jest to z bezpieczeństwem osoby użytkującej sprzęt, a także z możliwością zniszczenia sprzętu poprzez zwarcie instalacji elektrycznej. Uważam, że wszystko można naprawić tak, by zmniejszyć koszty po stronie klienta. Dzięki temu cieszę się uznaniem swoich stałych klientów, a ci z kolei polecają mnie dalej, swoim znajomym. Mam opinię solidnej oraz niedrogiej firmy, a zadowolenie moich klientów sprawia mi niemałą satysfakcję.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa AGD drobne Wrocław ], [ Pogwarancyjna naprawa Ekspresy do kawy Wrocław ], [ Pogwarancyjna naprawa Lodówki i zamrażarki Wrocław ], [ Pogwarancyjna naprawa Piekarniki i kuchenki Wrocław ], [ Pogwarancyjna naprawa Pralki, suszarki do ubrań Wrocław ],

Serwis pogwarancyjny Wrocław
PERFEKT Serwis AGD Arkadiusz Migas

Serwis gwarancyjny Wrocław
PERFEKT Serwis AGD Arkadiusz Migas

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

AGD drobne :
-

AEG


-

Amica


-

Ariston


-

Bosch


-

Braun


-

Clatronic


-

De'Longhi


-

Eldom


-

Electrolux


-

EMC


-

Gorenje


-

Green Star


-

Invest


-

Kenwood


-

Maan


-

Miele


-

Moulinex


-

MPM


-

Philips


-

Remington


-

Romix


-

Rowenta


-

Russell Hobbs


-

Siemens


-

Soehnle


-

Tefal


-

Teka


-

Whirpool


-

Zelmer


-

Inne / PozostałeEkspresy do kawy :
-

Amica


-

Bosch


-

Braun


-

De'Longhi


-

Dolce gusto


-

Electrolux


-

Jura


-

Kenwood


-

Krups


-

Moulinex


-

Philips


-

Rowenta


-

Saeco


-

Siemens


-

Tefal


-

Zelmer


-

Inne / PozostałeLodówki i zamrażarki :
-

AEG


-

Amica


-

Ariston


-

Beko


-

Bosch


-

Candy


-

Daewoo


-

Electrolux


-

Gorenje


-

Indesit


-

Liebherr


-

Mastercook


-

Miele


-

Samsung


-

Sharp


-

Siemens


-

Whirpool


-

Zanussi


-

Inne / PozostałePiekarniki i kuchenki :
-

AEG


-

Amica


-

Ardo


-

Ariston


-

Beko


-

Bosch


-

Candy


-

Electrolux


-

Gorenje


-

Indesit


-

Mastercook


-

Miele


-

Samsung


-

Siemens


-

Smeg


-

Teka


-

Zanussi


-

Inne / PozostałePralki, suszarki do ubrań :
-

AEG


-

Amica


-

Ariston


-

Beko


-

Blomberg


-

Bosch


-

Candy


-

Electrolux


-

Gorenje


-

Haier


-

Hoover


-

Indesit


-

LG


-

Mastrecook


-

Miele


-

Polar


-

Samsung


-

Siemens


-

Whirpool


-

Zanussi


-

Inne / PozostałeFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa drobne AGD Wrocław :


Naprawa i wymiana modułów elektronicznych programatorów, nie działających przycisków, przełączników funkcji, uszkodzonych podzespołów sterujących, wyświetlacza LCD, łożysk silnika, szczotek na silniku, oraz samego silnika. Sprawdzanie i naprawa usterek powodujących zwarcie instalacji elektrycznej.


Serwis naprawa ekspresów do kawy Wrocław :


Naprawa, serwis i wymiana lub regeneracja: układu zaparzania - parzenia, młynka, wyświetlaczy, modułów elektronicznych, termostatów, programatorów, czujników, zaworów, wężyków zbrojonych, uszkodzonych wylewek kawy, elementów tacki ociekowej, zbiorników wody, uszkodzonych części obudowy, uszczelnień. Czyszczenie i odkamienianie oraz konserwacja.


Serwis naprawa kuchenek, piekarników Wrocław :


Naprawa lub wymiana programatorów, grzałek, palników, wyświetlacza LCD, pokręteł, generatora mocy, sterowania, płyt grzejnych, termostatu, wentylatora, zaworów, zegara mechanicznego lub elektronicznego, szyby. Sprawdzenie szczelności. Problemy z: termo-obiegiem, drzwiami, elektronika, grzaniem, temperaturą.


Serwis naprawa lodówek, zamrażarek Wrocław :


Naprawa lub wymiana termostatu, czujnika temperatury ,sprężarki - agregatu, sterowników, modułów elektronicznych, parownika, filtra, skraplacza, termoregulatora, Uzupełnianie czynnika - napełnienie lodówki gazem, Usuwanie problemu z temperatura, elektroniką, lodem, skraplaczem wody, termostatem, oszranianiem.


Serwis naprawa pralek, suszarki do ubrań Wrocław :


Naprawa i wymiana modułów elektronicznych, termostatów, programatorów, uszkodzonych podzespołów, modułów sterujących, łożysk bębna, wyświetlacza LCD, łożysk silnika, hydrostatów, grzałki, zaworów, szczotek na silniku, amortyzatorów i teleskopów, silnika, czujników temperatury wody, pomp spustowych, paska napędowego, fartuchów i gum, blokady drzwi, elektrozaworu. Udrażnianie przewodów, odblokowanie drzwiczek, bębna, wymiana filtrów przeciwzakłóceniowych, przezwajanie wirników, Sprawdzanie i naprawa usterek powodujących zwarcie instalacji elektrycznej. Sprawdzanie i naprawa przyczyn wycieku i nieszczelności pralki.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl