Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

WSZYSTKOdoKAWY.pl

Adres: 

26-600 Radom

Chrobrego 54

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Grupa wszystkodokawy.pl powstała w oparciu o serwisy branży AGD, które wybrały drogę specjalizacji kawowej. Większość z nich działa na rynkach lokalnych od kilkunastu lat.

Już dzisiaj grupa wszystkodokawy.pl liczy prawie 30 punktów
w całej Polsce i ciągle ich przybywa.

Branża kawowa rozwija się w bardzo szybkim tempie. Ludzie zaczęli doceniać smak kawy robionej z automatycznych ekspresów ciśnieniowych. Dzięki pełnemu zautomatyzowaniu procedury parzenia, już w ciągu 2 minut możemy delektować się wspaniałą kawą.

Aby zapewnić maksymalne zadowolenie z serwisu nasi technicy spotykają się przynajmniej raz do roku wymieniając doświadczenia. Uczestniczą także w profesjonalnych szkoleniach prowadzonych przez inżynierów poszczególnych producentów ekspresów do kawy.

Działalność Grupy nie ogranicza się tylko do wykonywania napraw ale również do prowadzenia działalności handlowej i marketingowej producentów ekspresów ciśnieniowych. Współpracujemy z różnymi palarniami kawy zarówno w Polsce jak i Europie, zapewniając klientowi szeroki wybór kaw o wysokiej jakości.

W sprawach działalności Grupy prosimy o kontakt centrala@wszystkodokawy.pl

 

Już nie musisz wychodzić z domu, aby napić się wyśmienitej kawy

Kupując ekspres ciśnieniowy domowy lub profesjonalny, który znajdziesz w naszej bogatej ofercie, już dziś możesz delektować się wspaniałym aromatem kawy.

Dzięki dodatkom takim jak syropy o różnych smakach, Twoi goście będą zachwyceni z przygotowanych przez Ciebie napojów. Zobacz nasze przepisy na kawę »

Dokonując zakupu urządzeń w sieci " wszystkodokawy.pl" , zarówno w sektorze ekspresów domowych jak i profesjonalnych, otrzymujesz preferencyjne warunki obsługi. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w doborze ekspresów oraz pomoc w ich dalszej eksploatacji.

Na wybrane modele ekspresów - zakupionych w naszej grupie
udzielamy dodatkowy rok gwarancji !!!

Prowadzimy także sprzedaż najlepszych kaw o  wysokiej jakości i w szerokim asortymencie. Ponadto w ofercie mamy syropy smakowe. które zachwycą Twoich gości dodając je do kawy.

Po zakupie ekspresu do kawy w sieci wszystkodokawy.pl nie zostajesz sam!!!

Do dyspozycji masz sieć serwisów w całej Polsce. Zawsze możesz liczyć na pomoc wykwalifikowanego technika, który pomoże Ci rozwiązać każdy problem związany z zakupionym sprzętem.

Aby znaleźć najbliższy punkt przejdź do zakładki serwis ekspresów do kawy.

Nasze ekspresy do kawy są to urządzenia oryginalne,
najlepszych światowych firm, posiadające polską gwarancję.

 

PAMIĘTAJ TAKŻE: Aby przedłużyć żywotność Twojego ekspresu zaleca się używania akcesoriów do czyszczenia oraz konserwacji urządzeń.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Ekspresy do kawy Radom ], [ Gwarancyjna naprawa Ekspresy do kawy Radom ],

Serwis pogwarancyjny Radom
WSZYSTKOdoKAWY.pl

Serwis gwarancyjny Radom
WSZYSTKOdoKAWY.pl

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Ekspresy do kawy :
-

Bosch


-

Jura


-

Saeco


-

Siemens


-

Inne / PozostałeEkspresy do kawy :
-

Philips


-

SaecoSerwis naprawa ekspresów do kawy Radom :


Naprawa, serwis i wymiana lub regeneracja: układu zaparzania - parzenia, młynka, wyświetlaczy, modułów elektronicznych, termostatów, programatorów, czujników, zaworów, wężyków zbrojonych, uszkodzonych wylewek kawy, elementów tacki ociekowej, zbiorników wody, uszkodzonych części obudowy, uszczelnień. Czyszczenie i odkamienianie oraz konserwacja.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl