Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Promowane Serwisy
Poleca: 0% osób
Firma: 

MMR Serwis

Adres: 

62-060 Stęszew

Mosińska 11

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

MMR Serwis jest firmą specjalizującą się w sprzedaży i serwisowaniu drukarek kodów kreskowych oraz drukarek kart plastikowych. Oferujemy wsparcie techniczne, fachowe doradztwo, naprawy, materiały eksploatacyjne i części zamienne.

Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości w możliwie niskiej cenie. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić jak najlepszą jakość obsługi, widząc w naszych klientach potencjalnych partnerów na długoletnią współpracę.

Oferujemy umowy serwisowe, naprawy bieżące, materiały eksploatacyjne oraz specjalistyczne oprogramowanie do druku etykiet i kodów kreskowych. Nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie drukarek termicznych gwarantuje, że znajdziemy odpowiedź na Państwa problemy, pytania i indywidualne wymogi. Świadczymy także usługi z zakresu drukowania kart plastikowych metodą termiczną i termosublimacyjną.

Rozumiejąc, że czas to pieniądz, a każdy przestój pociąga za sobą poważne straty, gdy danej usterki nie możemy usunąć od razu, proponujemy urządzenie zastępcze.

Nasz personel chętnie udzieli Państwu wszelkich informacji, porad, czy pomocy technicznej, a gdy sprawa tego wymaga, z chęcią odwiedzimy Państwa na miejscu.

Oferujemy fachową obsługę, krótki czas reakcji i dobre ceny. Pracujemy na oryginalnych podzespołach w cenach producenta.

Obok serwisu zajmujemy się dostarczaniem materiałów eksploatacyjnych.

Dostarczamy etykiety nadrukowane na życzenie klienta oraz etykiety do samodzielnego nadruku i taśmy termotransferowe.

 

W naszej firmie MMR Serwis oferujemy Państwu nie tylko szeroką gamę najwyższej jakości drukarek do etykiet, czytników kodów i materiałów eksploatacyjnych, ale również świadczymy usługi serwisowe – dzięki nim Państwa sprzęt zawsze będzie gotowy do pracy.

Działamy jako serwis drukarek Zebra, Datamax, Citizen, SATO, Toshiba, Godex, Motorola, Brady, CAB i Symbol. Usługi świadczymy w naszym punkcie serwisowym, a także jesteśmy w stanie dojechać do klienta na terenie całej Polski i dokonać serwisu w siedzibie firmy. Zapraszamy!

Nieczęsto przywiązujemy wagę do stanu technicznego oraz wizualnego naszej drukarki, a jest to naprawdę bardzo ważne. W celu uniknięcia przestojów produkcyjnych spowodowanych awarią należy prowadzać regularne przeglądy i konserwacje drukarek. Nasz serwis oferuje wiele form możliwej współpracy w dziedzinie napraw i konserwacji sprzętu, a nasi wykwalifikowani technicy poradzą sobie z każdym problemem!

Każdej drukarce potrzebna jest gruntowna i pełna konserwacja, po tak przeprowadzonej czynności można mieć pewność, że drukarka nie odmówi nam posłuszeństwa w najmniej odpowiednim momencie. Drukarki jakie trafiają do naszego serwisu poddawane są pełnej konserwacji – rozbieramy je na czynniki pierwsze i starannie czyścimy, a wszystkie zużyte lub uszkodzone elementy wymieniamy na nowe. Tak przeprowadzona konserwacja pozwala uniknąć problemów jakie mogą wystąpić w trakcie pracy drukarki.

Nie czekajmy więc na to, aż urządzenie samo zasygnalizuje nam że coś jest nie tak – po prostu odmówi posłuszeństwa, przyjrzyjmy się już dziś w jakim stanie jest nasza drukarka, która służy nam każdego dnia i czy nie potrzebuje profilaktycznego procesu konserwacji!
Lepiej przecież zapobiegać niż „leczyć”.

Zapewniając swoim drukarkom ochronę w postaci usług MMR Serwis, zyskujesz pewność, że nasi specjaliści szybko naprawią i zwrócą Ci drukarkę w stanie gotowym do pracy.

Wybierz usługi MMR Serwis odpowiednie do Twoich potrzeb:

  • Naprawa w punkcie serwisowym – to umowa w ramach której klient zwraca zepsute produkty do serwisu MMR Serwis. Usługa jest dostępna w dwóch wersjach: standardowa i kompleksowa.
  • Naprawa u klienta – to umowa serwisowa dostępna na terenie Polski, zapewniająca serwis drukarek w siedzibie klienta.
  • Opieka serwisowa – jest oferowaną za zryczałtowaną opłatę usługą naprawy zepsutych drukarek nie objętych gwarancją ani umową serwisową.

Bardzo blisko współpracujemy z producentami sprzętu, mamy status partnera firm:

TOSHIBA TEC, BRADY, ZEBRA, SATO, CITIZEN, CAB, DATAMAX, SYMBOL, MOTOROLA, GODEX.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem :
Toshiba TEC, Brady


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Drukarki komputerowe Stęszew ], [ Gwarancyjna naprawa Drukarki komputerowe Stęszew ],

Serwis pogwarancyjny Stęszew
MMR Serwis

Serwis gwarancyjny Stęszew
MMR Serwis

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Drukarki komputerowe :
-

Inne / PozostałeDrukarki komputerowe :
-

Inne / PozostałeSerwis naprawa drukarek Stęszew :


Naprawa i oczyszczenie drogi przejścia papieru, mechanizmu pobierania papieru. Czyszczenie i konserwacja elementu grzewczego, wałków, rolek, pasków, głowicy drukującej. Konserwacja i smarowanie łożysk, kół zębatych. Wymiana tonera, atramentu, bębna, developera, głowicy drukującej.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl