Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

PRIMA -Komputery. Systemy komputerowe. Sp. z o.o.

Adres: 

75-135 Koszalin

Szczecińska 14

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Firma Prima powstała w lipcu 1991 roku. Od początku działalności zajmujemy się sprzedażą i serwisem sprzętu komputerowego, w tym monitorów, drukarek oraz oprogramowania, instalujemy i serwisujemy kasy fiskalne.

Zajmujemy sięserwisem i legalizacją wag, naprawiamy czytniki kodów kreskowych i kolektory danych.

Więcej informacji o naszej firmie na naszef stronie: http://prima.pc.pl

 

Kasy fiskalne Koszalin
Firma PRIMA-Komputery. Systemy Komputerowe Sp. z o.o. w Koszalinie sprzedaje i instaluje kasy fiskalne od przeszło 23 lat.

Elzab K10

Firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze informatycznej jednostek gospodarczych z terenu województwa koszalińskiego oraz zajmuje czołową pozycję w zakresie sprzedaży urządzeń fiskalnych.

Posiada m.in. autoryzacje i tytuły wiodących producentów urządzeń fiskalnych w Polsce:

– Platynowy Partner ELZAB S.A. – najwyższe wyróżnienie wśród dealerów ELZAB S.A.

– Autoryzowany dealer COMP SA ( dawn NOVITUS SA , dawn. OPTIMUS-IC)

– Autoryzowany dealer POSNET SA

– Autoryzowany dealer EMAR SJ

PRIMA-Komputery. Systemy Komputerowe Sp. z o.o. w Koszalinie prowadzi sprzedaż urządzeń fiskalnych od 1993 roku to jest od początku wprowadzenia podatku VAT w naszym kraju.

W dorobku firmy jest instalacja przeszło 4.000 urządzeń fiskalnych na obszarze byłego województwa koszalińskiego i województw sąsiednich.

Posiadamy bardzo bogate doświadczenie w instalacji urządzeń fiskalnych w sklepach , hurtowniach i innych organizacjach handlowych .

Świadczymy stałe usługi serwisowe w dużych organizacjach handlowych, supermarketach, całodobowych skomputeryzowanych sklepach, hurtowniach jak również jednostkach wyposażonych w mniejszą liczbę urządzeń fiskalnych.

W trakcie tej współpracy firma była wielokrotnie wyróżniana zarówno za osiągnięte wyniki handlowe jak również poziom obsługi i serwisu. Świadczą o tym przyznane wyróżnienia i puchary.

Komputery Stacjonarne
Od początku istnienia naszej firmy komputery stacjonarne były istotnym elementem naszej oferty. Jej kształt ewoluował wraz ze zmianami na rynku i pojawiającymi się nowymi potrzebami klientów. 21 lat doświadczeń w dostarczaniu sprzętu komputerowego pozwoliło nam wypracować sobie metodykę doboru komputera najbardziej do tych potrzeb dostosowanego.

Kierując się tymi potrzebami wyróżniliśmy w naszej ofercie cztery kategorie komputerów

Nettopy:

Całkiem nowa klasa sprzętu, która pojawiła się na rynku około 2 lata temu. Nettop – typ komputera mini desktop lub Small Form Factor przeznaczony do wykonywania podstawowych zadań, takich jak przeglądanie Internetu, dostęp do aplikacji sieciowych i bogatych aplikacji internetowych, dokumentów, audio/wideo itp. W porównaniu ze zwykłymi komputerami nettopy są nie tylko mniejsze, lżejsze i tańsze, ale także zużywają mniej energii. Jako jedne z nielicznych Nettopy sprzedawane są z systemem operacyjnym Windows XP, niektóre modele zintegrowane są z wyświetlaczami LCD.

Polecamy rozwiązania następujących producentów:

ASUS Eee BOX PC, ASUS Eee TOP PC – zintegrowane z monitorem, ADAX Nettop ION, Triline NETHOME, MSI All-in-One PC

Komputery dla firm:

Wydajność, bezpieczeństwo i stabilność pracy. Tego oczekują klienci biznesowi. Do nich adresowane są serie komputerów zapewniających te wszystkie cechy. Większość oferowanych komputerów objętych jest 36 miesięczną gwarancją w standardzie. Wyróżnić tu możemy dwie podkategorie komputerów, w zależności od wielkości biznesu prowadzonego przez klienta.

Komputery Biurowe – łączące w sobie wydajność ze stosunkowo niskim kosztem, przeznaczone do pracy w małych grupach roboczych i jako komputery jednostanowiskowe. Przedstawiciele tej grupy to komputery: Triline Profi, Fujitsu ESPRIMO seria P, HP Compaq dx 24xx, HP Compaq dc 5800

Komputery Profesjonalne – wydajność bez kompromisów, przeznaczone do pracy w rozległych sieciach, wielooddziałowych organizacjach. Zbudowane w oparciu o podzespoły umożliwiające łatwe zdalne zarządzanie sprzętem. Serie komputerów należące do tej grupy: Triline eLink, Fujitsu ESPRIMO seria E, HP Compaq dc7900

Komputery do domu:

Rozrywka, internet, multimedia – głownie w tych dziedzinach wykorzystywane są komputery domowe. Również dla tego typu użytkowników jesteśmy w stanie zaoferować komputery idealnie dopasowane do jego potrzeb. W ofercie mamy szeroką gamę gotowych konfiguracji komputerów Triline Alivio, HP Pavilion, ADAX Bravo. Dla najbardziej wymagających, głownie graczy oferujemy konfigurowane na indywidualne zamówienie komputery Triline i ABC-PC.

Stacje Robocze:

Stacje robocze to komputery stworzone z myślą o profesjonalistach tworzących grafikę, zajmujących się renderingiem, tworzących projekty w programach typu CAD/CAM/DTP. Komputery te cechują się najbardziej wydajnymi płytami głównymi, procesorami oraz specjalistycznymi kartami graficznymi, które zapewnią płynną pracę w najbardziej wymagających aplikacjach graficznych i inżynierskich.

W naszej ofercie znajdują się stacje Triline INTEGRA, Fujitsu CELSIUS, HP Workstations

Historia
Mamy już przeszło 23 lata ! Firma Prima powstała w lipcu 1991 roku i do czerwca 2008 roku funkcjonowała pod nazwą P.W. Prima. 1 lipca 2008 firma przekształciła się z jednoosobowej działalności w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością przyjmując nazwę PRIMA-KOMPUTERY. Systemy Komputerowe Spółka z o.o.

Od początku działalności zajmujemy się sprzedażą i serwisem sprzętu komputerowego oraz oprogramowania, instalujemy i serwisujemy kasy fiskalne.

W dorobku firmy jest kompleksowa komputeryzacja wielu firm z terenu byłego województwa koszalińskiego

Od 2000 roku sprzedajemy oprogramowanie największego na rynku polskim producenta oprogramowania dla małych i średnich firm – INSERT S.A. z Wrocławia.

W 2004 roku, w dowód uznania tej współpracy, poziom merytoryczny działu sprzedaży i serwisu oraz znakomite wyniki sprzedaży otrzymaliśmy prestiżowy tytuł Autoryzowanego Partnera Insert. Autoryzowany Partner InsERT (w skrócie API) to firma reprezentująca InsERT w poszczególnych regionach kraju. Sprawuje opiekę nad regionalną siecią Partnerów, zajmuje się także sprzedażą i wdrożeniami oprogramowania Insertu. API jest odpowiedzialny za nawiązywanie kontaktów i wsparcie firm zainteresowanych współpracą w zakresie dystrybucji programów Insertu.

Od samego początku pojawienia się urządzeń fiskalnych na rynku polskim to jest od 1994 roku sprzedajemy te urządzenia. Od początku współpracujemy z największymi i polskimi producentami urządzeń fiskalnych, firmami Elzab, Novitus oraz Posnet.

W dorobku firmy jest instalacja przeszło 4.000 urządzeń fiskalnych w hurtowniach, firmach produkcyjnych, dużych skomputeryzowanych sklepach , mniejszych placówkach handlowych oraz punktach usługowych.

Z uwagi na wieloletnie doświadczenie mamy wiedzę dotyczącą specyfiki działania firm z różnych sektorów, znamy zasady księgowości, zasady ewidencji obrotu towarowego oraz logistyki, co umożliwia nam dokładne zrozumienie oczekiwań klienta.

Naszymi największymi atutami są :

– stabilność,

– rzetelność obsługi oraz sprawność działania,

– indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb,

Od grudnia 2013 jesteśmy członkiem Północnej Izby Gospodarczej.

 


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Drukarki komputerowe Koszalin ], [ Pogwarancyjna naprawa Kasy,wagi,drukarki fiskalne Koszalin ], [ Pogwarancyjna naprawa Komputery stacjonarne Koszalin ], [ Pogwarancyjna naprawa Laptopy, Netbooki Koszalin ], [ Pogwarancyjna naprawa Monitory komputerowe Koszalin ], [ Pogwarancyjna naprawa Zasilacze awaryjne UPS Koszalin ], [ Gwarancyjna naprawa Kasy,wagi,drukarki fiskalne Koszalin ], [ Gwarancyjna naprawa Komputery stacjonarne Koszalin ],

Serwis pogwarancyjny Koszalin
PRIMA -Komputery. Systemy komputerowe. Sp. z o.o.

Serwis gwarancyjny Koszalin
PRIMA -Komputery. Systemy komputerowe. Sp. z o.o.

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Drukarki komputerowe :
-

Brother


-

Canon


-

HP


-

Konica Minolta


-

Oki


-

Xerox


-

Inne / PozostałeKasy,wagi,drukarki fiskalne :
-

Axis


-

CAS


-

Dibal


-

Digi


-

Elzab


-

Emar


-

Farex


-

Fawag


-

Mettler-Toledo


-

Novitus


-

Posnet


-

Radwag


-

Yakudo


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: legalizacja wagKomputery stacjonarne :
-

Acer


-

Apple


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

HP


-

Komputery Składane


-

Lenovo ,IBM


-

Samsung


-

Sony


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: instalacje sieci komputerowych


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychLaptopy, Netbooki :
-

Acer


-

Aristo


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

Gateway


-

Gericom


-

HP, Compaq


-

Lenovo, IBM


-

Maxdata


-

MSI


-

Packard Bell


-

Samsung


-

Sony


-

Toshiba


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychMonitory komputerowe :
-

Acer


-

Aoc


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Eizo


-

Gateway


-

HP


-

iiyama


-

LG


-

Nec


-

Philips


-

Samsung


-

Sony


-

Inne / PozostałeZasilacze awaryjne UPS :
-

Activ Power


-

ActiveJet


-

APC


-

CyberPower


-

Ever


-

Fideltronik


-

Fsp Fortron


-

Gembird


-

Lestar


-

Orvaldi


-

Power Walker


-

Inne / PozostałeKasy,wagi,drukarki fiskalne :
-

CAS


-

Dibal


-

Digi


-

Elzab


-

Emar


-

Farex


-

Novitus


-

Posnet


-

Yakudo


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: legalizacja wagKomputery stacjonarne :
-

Komputery Składane


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: instalacje sieci komputerowych


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychSerwis naprawa drukarek Koszalin :


Naprawa i oczyszczenie drogi przejścia papieru, mechanizmu pobierania papieru. Czyszczenie i konserwacja elementu grzewczego, wałków, rolek, pasków, głowicy drukującej. Konserwacja i smarowanie łożysk, kół zębatych. Wymiana tonera, atramentu, bębna, developera, głowicy drukującej.


Serwis naprawa kasy, wagi, drukarek fiskalnych Koszalin :


Instalacja, programowanie, szkolenie, uruchomienie modułu fiskalnego fiskalizacja, legalizacja, okresowy przeglądy techniczny i odczyt kasy, wagi, drukarki fiskalnej. Wymiana pamięci fiskalnej po zapełnieniu. Wytarowanie, wypoziomowanie, wzorcowanie, sprawdzenie czułości i dokładności, kalibracja wagi fiskalnej.


Serwis naprawa komputerów stacjonarnych Koszalin :


Błędy w wyświetlanym obrazie, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią LAN i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się komputer, wymiana materiałów eksploatacyjnych, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza komputera, Reballing układów BGA, przegrzewanie. Odwirusowanie - usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: karta graficzna, klawiatura, wentylator, karta dźwiękowa, procesor, pamięć, dysk twardy, płyta główna, myszka, zasilacz komputerowy, dysk SSD, napęd, czytnik. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odzyskiwanie danych - skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników.


Serwis naprawa laptopów, netbooków Koszalin :


Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: matryc LCD/ LED i inwerterów, świetlówek wyświetlacza, klawiatur, dysków twardych, pamięci, układów graficznych - reballing BGA, obudów i zawiasów laptopa, gniazda zasilania, napędów czytników optycznych CD / DVD / Blu-ray, płyt głównych po zalaniu, baterii, kart WiFi, gniazd słuchawkowych, gniazd USB, wymiana wtyczek, układu zasilania i sterowania, gniazd procesora, gniazd pamięci. Czyszczenie wnętrza i układu chłodzenia z wymianą materiałów termoprzewodzących - wymiana past i termopadów oraz czyszczenie radiatora i wiatraka. Pomoc przy instalacji i konfiguracji połączenia z internetem, dostępu do internetu, bezprzewodowego Internetu, sieci WiFi. Odzyskiwanie danych z: skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, uszkodzonych kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników, wszelkich innych nośników pamięci. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja: sprzętu sieciowego, sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, printserwerów, kamer IP, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odwirusowanie czyli usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Modernizacja notebooków - wymiana procesorów, rozbudowa pamięci. Usterki: brak obrazu na monitorze, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią Lan i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się laptop, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza laptopa, przegrzewanie laptopa, pęknięta matryca, buczący wiatrak, ciemny obraz, nie włącza się, uszkodzone zawiasy, pęknięta obudowa, laptop po burzy lub zalany, paski na ekranie.


Serwis naprawa monitorów kineskopowych CRT, LCD, LED Koszalin :


Naprawa lub wymiana matrycy, kabla, inwerterów, elektroniki, zawiasów, taśm sygnałowych, układu zasilania i sterowania, obudowy, świetlówek podświetlających, transformatorów i kondensatorów, zasilacza, przewodu sygnałowego i wtyczki, przetwornika, martwych pikseli i subpikseli oraz badpikseli , lamp lub diod w matrycach, płyty głównej, modułów logiki t-con. Problemy: brak obrazu po włączeniu – nie świeci, zanikanie obrazu, martwe piksele, pasy na monitorze, z włączeniem, różne kolory - przebarwienia.


Serwis naprawa zasilaczy UPS Koszalin :


Naprawa, serwis i wymiana: układu zasilania oraz ładowania i stabilizacji, ogniw, baterii, przetwornic. Kalibracja i konserwacja zasilaczy oraz testowanie baterii.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl