Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

MB SERWIS S.C.

Adres: 

81-213 Gdynia

Opata Hackiego 12

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Specjalnościami firmy MB SERWIS są sprzedaż, leasing, wynajem i serwis maszyn budowlanych, w tym sprzedaż wózków widłowych takich marek, jak Nissan czy Mitsubishi, krótko- i długoterminowy wynajem wózków widłowych, a także fachowy serwis wózków widłowych – m.in. remonty silnikówspalinowych czy naprawy poszczególnych układów.

Oferujemy także części zamienne do wózków widłowych, a także materiały eksploatacyjne. Pośród nich znajdują się takie elementy zamienne, jak rozruszniki, pompy hydrauliczne czy instalacje gazowe. Katalog MB SERWIS to także ogumienie przemysłowe do wózków widłowych i profesjonalny osprzęt do maszyn budowlanych.

Wózki widłowe Gdynia, Gdańsk i Sopot – ze względu na lokalizację firmy, nasze wózki widłowe Trójmiasto i województwo Pomorskie przede wszystkim obejmują. Proponujemy zarówno usługi serwisowe u klientów, jak i własny, fachowy serwis.

Wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowa oferta została podzielona na kilka podstron – oferta, serwis, na sprzedaż, warunki UDT i wynajem. Mogą Państwo też skorzystać z wygodnego formularza kontaktowego.

Proponujemy Państwu fachowy serwis wózków widłowych. Wykonujemy usługi serwisowe u klienta jak i w naszym zakładzie w Gdyni. Posiadamy samochody serwisowe z wyposażeniem pozwalającym wykonywać szeroki zakres napraw u klienta. W przypadku poważniejszych napraw, używamy własnego transportu i wykonujemy naprawy w naszej siedzibie w Gdyni. Na życzenie klienta podstawiamy wózki zastępcze za naprawiane. Działamy 5 dni w tygodniu – łatwo jest więc ustalić termin odpowiadający klientowi.

Wynajem i serwis maszyn budowlanych to bardzo odpowiedzialna branża, ale nasi pracownicy uzyskali wymagane poświadczenia kwalifikacji. Zatrudniany przez nas personel posiada uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do wykonywania takich czynności, jak konserwacja i naprawa. Dodatkowo, w ramach naszych uprawnień możliwe są też montaż i naprawa instalacji gazowych i elektrycznych w wózkach widłowych.

Wykonujemy bieżące i kapitalne remonty silników spalinowych, a także regeneracje i naprawy układów wózków widłowych (naprawiamy układy podnoszenia, kierownicze, napędowe i hydrauliczne).

 

 


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Inne / Usługi / Sklepy Gdynia ], [ Gwarancyjna naprawa Inne / Usługi / Sklepy Gdynia ],

Serwis pogwarancyjny Gdynia
MB SERWIS S.C.

Serwis gwarancyjny Gdynia
MB SERWIS S.C.

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Inne / Usługi / Sklepy :
-

Mechanika pojazdówInne / Usługi / Sklepy :
-

Mechanika pojazdówInne / Usługi / Sklepy : Gdynia :


Nie dotyczy naprawy i serwisu urządzeń.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl