Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

Multi-PC Piotr Pyra

Adres: 

20-241 Lublin

Kustronia 12-64

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Firma Multi-PC powstała w 1996 roku i zajmuje się kompleksową obsługą informatyczną podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych prowadząc sprzedaż i serwis oprogramowania oraz komputerów i akcesoriów renomowanych firm.

Wieloletnie doświadczenia, miła i sympatyczna obsługa każdego klienta, profesjonalizm oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanego sprzętu i usług to nasze atuty w codziennych kontaktach. Prowadzimy doradztwo techniczne i ekonomiczne związane z komputeryzacją firm oraz indywidualnych użytkowników. Realizujemy pełny serwis umożliwiający natychmiastową naprawę i poprawną pracę systemów informatycznych użytkownika.

Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną:

  • sprzedaż oraz serwis sprzętu oraz oprogramowania komputerowego
  • systemy sieciowe (instalacje, wdrożenia, szkolenia)
  • pisanie oprogramowania na zamówienie
  • szkolenia komputerowe w szerokim zakresie
  • wykonawstwo i modernizacja wszelkiego rodzaju sieci komputerowych
  • profesjonalne usługi hostingowe z pozycjonowaniem stron
  • tworzenie i pełna obsługa stron, portali, serwisów www

Firma Multi-PC jest obecnie jedynym na południowo-wschodnią Polskę autoryzowanym przedstawicielem krakowskiej firmy DataComp, która sprzedające program komputerowy „Zuzia” do kosztorysowania robót budowlano-montażowych i instalacyjnych.

Posiadamy wszelkie konieczne certyfikaty i autoryzacje do prowadzenia przedstawionej działalności.

Decyzja o podjęciu stałej współpracy z nami da Państwu większe poczucie bezpieczeństwa i ochrony informacji, a dzięki skorzystaniu z usług naszej firmy Państwa przedsiębiorstwo stanie się bardziej elastyczne, uzyska dostęp do wszystkich rynkowych nowinek czy nowoczesnych technologii. Z połączenia specjalizacji i doświadczenia naszych pracowników korzysta już wielu klientów unikając tym samym kosztów i ryzyka związanego z niezbędnymi inwestycjami w obliczu zmieniających się technologii i prawa.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku umożliwiamy naszym klientom delegowanie procesów informatycznych pod opiekę naszych doświadczonych informatyków. Specjalizujemy się w outsoursing’u zadań związanych z nowoczesnymi technologiami, włącznie z zapewnieniem kompletnej infrastruktury informatycznej i zarządzaniem aplikacjami. Zapewniamy naszym klientom długofalową współpracę z gwarancją najwyższej jakości usług, stabilne funkcjonowanie powierzonych zadań oraz elastyczne reagowanie na zmieniające się potrzeby przedsiębiorstwa.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Komputery stacjonarne Lublin ], [ Gwarancyjna naprawa Komputery stacjonarne Lublin ],

Serwis pogwarancyjny Lublin
Multi-PC Piotr Pyra

Serwis gwarancyjny Lublin
Multi-PC Piotr Pyra

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Komputery stacjonarne :
-

Acer


-

Apple


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

HP


-

Komputery Składane


-

Lenovo ,IBM


-

Samsung


-

Sony


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: instalacje sieci komputerowych


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychKomputery stacjonarne :
-

Komputery Składane


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: instalacje sieci komputerowych


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychSerwis naprawa komputerów stacjonarnych Lublin :


Błędy w wyświetlanym obrazie, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią LAN i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się komputer, wymiana materiałów eksploatacyjnych, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza komputera, Reballing układów BGA, przegrzewanie. Odwirusowanie - usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: karta graficzna, klawiatura, wentylator, karta dźwiękowa, procesor, pamięć, dysk twardy, płyta główna, myszka, zasilacz komputerowy, dysk SSD, napęd, czytnik. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odzyskiwanie danych - skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl