Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

ABAKLIM

Adres: 

01-793 Warszawa

Rdygiera 8/3a lok.1

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Witamy na stronie internetowej www.abaklim.pl.

Jesteśmy firmą skupiającą się na zagadnieniach definiujących otaczający nas klimat - klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji. ABAKLIM to zespół specjalistów i pasjonatów  HVACR.  Fakt ten bezpośrednio przekłada się na jakość wykonywanych usług.  Stale  podnosimy także swoje kwalifikacje w szkoleniach i kursach branżowych oraz dzielimy się z Państwem doświadczeniem i wiedzą w czasie kolejnych usług serwisowo-montażowych.

 

Dzięki temu, jako jedni z nielicznych, możemy poszczycić się posiadaniem  niezbędnych uprawnienia do montażu oraz serwisu urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych. Nasze kompetencje potwierdzają certyfikaty wydane przez odpowiednie instytucje. Zgodnie z prawem ( ustawa z dnia 20 kwietnia 2004 r. o substancjach zubożających warstwę ozonową (Dz. U. 121 poz. 1263 z późn. zm.)) , jednym z najważniejszych dokumentów jest ŚWIADECTWO KWALIFIKACJI, bez którego wykonanie choćby  przeglądu klimatyzatora jest niedopuszczalne.

 

Dlaczego tak ważne są odpowiednie kwalifikacje?

 

Od wielu lat, toczą się dyskusje i prace nad ograniczeniem emisji tych czynników chłodniczych, które powodują destrukcję warstwy ozonowej oraz wywołują efekt cieplarniany.  Statystyki naszego kraju, pokazują, iż rocznie atmosfera „wzbogacana” jest o ponad 600 ton szkodliwych gazów. Statystyki pokazują także, iż 70 % emisji jest skutkiem braku odpowiednich kwalifikacji zespołów serwisowych lub montażowych urządzeń HVACR.  Badania pokazują też, że średnio 80% urządzeń pracuje nieprawidłowo lub ulega awariom z powodu nieumiejętnego serwisowania. Innymi słowy  8-miu z 10-ciu serwisantów wykazuje się niekompetencją  w czasie montażu lub serwisu urządzenia chłodniczego. Dlatego, naszym nadrzędnym celem jest wspólne dbanie o środowisko naturalne, a aby to osiągnąć inwestujemy w wiedzę!

 

 

 

Czy chcesz, by Twoje urządzenie klimatyzacyjne pracowało właściwie, bez dodatkowych nakładów na niepotrzebne naprawy i serwisy?

 

 W takim razie wybierz ofertę naszej firmy.
Tylko montaż klimatyzacji warszawa oraz serwis klimatyzacji warszawa, przez certyfikowane firmy, gwarantuje komfortowe, bezawaryjne i ciągłe działanie urządzenia, a w sytuacji wystąpienia usterki  natychmiastową naprawę gwarancyjną.

Oprócz usług serwisowo-montażowych, oferujemy także urządzenia klimatyzacyjne.

W naszej ofercie znajdują się klimatyzatory znanych i cenionych producentów, w tym m. in. klimatyzatory Samsung, klimatyzatory Daikin, klimatyzatory Mitsubishi, klimatyzatory MDV, klimatyzatory LG, klimatyzatory Fuji, klimatyzatory GREE, klimatyzatory Chigo, klimatyzatory Kaisai, klimatyzatory Midea i wiele innych.

Nasze klimatyzatory to produkty godne polecenia nie tylko z uwagi na doskonałą jakość, lecz także ze względu na wyjątkowo atrakcyjne ceny. Potwierdza to stale rosnąca lista naszych Klientów – zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Poza tym polecamy naszym klientom także inne urządzenia: odwilżacze, nawilżacze oraz piece naftowe – wszystkie zaprojekowane tak, by stworzyć jak najlepsze klimat dla użytkowników.Montaż klimatyzacji na najwyższym poziomie


W celu zapewnienia kompleksowej obsługi, stale poszerzamy bazę produktową naszego sklepu, a także optymalizujemy pracę zespołów serwisowych tak, by w jak najszybszym czasie mogły reagować na potrzeby Klientów, a także by świadczone usługi były na najwyższym poziomie. Gwarantujemy bezpłatne doradztwo w doborze odpowiedniego urządzenia – w zależności od potrzeb i oczekiwań użytkowników.


Serwis klimatyzacji w najkrótszym czasie


Wszystkie zakupione u nas produkty objęte są gwarancją, więc w przypadku wystąpienia usterek, nasz serwis natychmiast zajmie się ich usunięciem.


ABAKLIM, to przede wszystkim ludzie-zawsze służący profesjonalną wiedzą i fachowym doradztwem, wykwalifikowani instalatorzy, stale poszerzający swą wiedzę w branżowych szkoleniach i kursach.


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zespół ABAKLIM.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Klimatyzatory, wentylatory Warszawa ], [ Gwarancyjna naprawa Klimatyzatory, wentylatory Warszawa ],

Serwis pogwarancyjny Warszawa
ABAKLIM

Serwis gwarancyjny Warszawa
ABAKLIM

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Klimatyzatory, wentylatory :
-

Carrier


-

Chigo


-

Daikin


-

Elektrolux


-

Fuji Electric


-

Fujitsu


-

Haier


-

Inverter


-

LG


-

McQuay


-

Midea


-

Mitsubishi


-

Panasonic


-

Samsung


-

Sanyo


-

Sharp


-

Thermo King


-

Torell


-

Toshiba


-

Vivax


-

Whirpool


-

Zibro


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: montaż, instalacjaKlimatyzatory, wentylatory :
-

Carrier


-

Chigo


-

Daikin


-

Elektrolux


-

Fuji Electric


-

Fujitsu


-

Haier


-

LG


-

Midea


-

Mitsubishi


-

Panasonic


-

Samsung


-

Sanyo


-

Sharp


-

Thermo King


-

Torell


-

Toshiba


-

Vivax


-

Whirpool


-

Zibro


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: montaż, instalacjaSerwis naprawa klimatyzatorów, wentylatorów Warszawa :


Dezynfekcja i odgrzybianie, pomiar ciśnienia, pomiar temperatury wylotowej. Naprawa lub wymiana agregatu. Czyszczenie parownika, filtrów, skraplacza, komory wentylacyjnej i wentylatorów. Sprawdzenie szczelności układu chłodniczego/grzewczego. Montaż, udrożnienie odpływu skroplin.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl