Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

AZET Serwis

Adres: 

83-000 Pruszcz Gdański

Nowowiejskiego 22b

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Tym, co wyróżnia nas spośród innych serwisów samochodowych jest jakość. Samochody i motocykle to nasza pasja. O każdy pojazd naszego klienta dbamy jak o swój, wszystkie naprawy są wykonywane z dbałością o szczegóły, a to co robimy – robimy "jak dla siebie". Zostawiając u nas swoje auto masz pewność, że to co zleciłeś, zostanie wykonane, że filtry zostaną wymienione, że wlejemy olej o właściwej specyfikacji i w odpowiedniej ilości, że oprócz wymiany jakiegokolwiek płynu układ zostanie sprawdzony pod względem szczelności i odpowietrzony.

Zostawiając u nas swój często wymarzony, wypieszczony samochód, bez względu na to czy zrobimy w nim przegląd czy wymienimy silnik – każda usługa zostanie wykonana z dbałością o najdrobniejszy szczegół, zgodnie ze sztuką. Bo mechanika, to nasza pasja…

W chwili obecnej zakres naszych usług obejmuje m.in:

- przeglądy serwisowe
- mechanikę pojazdową wszystkich marek
- diagnostykę komputerową
- wulkanizację i sezonową wymianę opon
- Plasti Dip - zmiana koloru auta / syntetyczne powłoki
- spawanie metali kolorowych
- czyszczenie wtryskiwaczy
- sprzedaż części samochodowych i motocyklowych
- dokładne oględziny auta przed zakupem

Zakres prac jakie wykonujemy jest bardzo szeroki. Wymiany serwisowe, rozrząd czy nawet wymiana silnika to standard. Specjalizujemy się w usuwaniu wad fabrycznych różnych modeli aut, szczególnie z grupy VAG. Felerne silniki 2.0 TDI montowane w Audi A4, VW Passat czy Skoda Superb można w końcu raz na zawsze wyleczyć. Cały zabieg pozwala uniknąć zatarcia silnika i turbiny czyli wysokich kosztów i mnóstwa nerwów. W razie potrzeby możemy również wymienić cały silnik z wadliwego BLB na poprawiony BKD.
Wykonaliśmy również autorski projekt tylnych lamp LED w Audi A4 B7 na wzór LED z Audi A6 C6. Przykładowy zakres naszych usług dla samochodów AUDI znajduje się

 

AZ Auto Serwis istnieje od 1993 roku. Początkowo serwis specjalizował się w blacharstwie i lakiernictwie oraz wulkanizacji. Od początku funkcjonowania firmy działa również podstawowa stacja kontroli pojazdów.W ciągu kilku ostatnich lat działalność serwisu była zawieszona, aby teraz ponownie rozpocząć działanie ze zdwojoną siłą. Staramy się oferować naszym klientom szeroki zakres usług, aby mogli się do nas zwrócić z każdym problemem jaki wystąpi w ich pojazdach. 

W naszej pracy stawiamy na jakość i zaangażowanie. Nasz zespół to pasjonaci, którzy kochają samochody i swoją pracę, dlatego godziny otwarcia 8.00 - 20.00 są tak na prawdę umowne. Często zastaniesz nas o 23, 2 w nocy czy 6 rano... Najbardziej lubimy trudne przypadki: wszystko to, z czym inni sobie nie radzą, nie podejmują się, nie wiedzą co się psuje czy jak to naprawić. Jeśli czegoś nie da się zrobić - przyjedź do nas - my to zrobimy! 

AZ serwis tworzy zgrana ekipa, każdy jest specjalistą w swoim fachu: mechanika, elektronika, diagnostyka, lakiernictwo - każdy robi to, w czym jest najlepszy, dlatego klienci są zawsze w 100% zadowoleni z naszej obsługi. Zapewniamy najwyższą jakość usług przy zachowaniu rozsądnych cen. Jeśli najeździłeś się po warsztatach i z żadnego nie jesteś do końca zadowolony - przyjedź do nas i przekonaj się sam, że są jeszcze na świecie prawdziwi mechanicy.


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Sprzęt Car-Audio, CB-radia Pruszcz Gdański ], [ Pogwarancyjna naprawa Inne / Usługi / Sklepy Pruszcz Gdański ],

Serwis pogwarancyjny Pruszcz Gdański
AZET Serwis

Serwis gwarancyjny Pruszcz Gdański
AZET Serwis

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Sprzęt Car-Audio, CB-radia :
-

President


-

FabryczneInne / Usługi / Sklepy :
-

Mechanika pojazdówFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Inne / Usługi / Sklepy : Pruszcz Gdański :


Nie dotyczy naprawy i serwisu urządzeń.


Serwis naprawa sprzętu Car-Audio, CB-radia Pruszcz Gdański :


Naprawa, serwis i wymiana: zasilacza, wzmacniacza mocy, przedwzmacniacza i układów kontrolnych, zwrotnicy, końcówki mocy, pokręteł, układów zasilania, wyświetlaczy LCD, bezpiecznika, rezystora, tranzystora, lampy, potencjometru. Problem: nie czyta płyt, uszkodzony mechanizm, brak dźwięku, gra tylko jeden kanał . Zakres usług związany z konfiguracją, montażem i regulacją, ustaleniem numeru kodu, rozkodowaniem, Urządzenie: wzmacniacz, głośniki, radio, odtwarzacz CD i DV, subwoofer ,tuba, zmieniarka.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl