Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 100% osób
Certifikat 'Potwierdzona firma'
Firma: 

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe D-Comp Damian Żygowski

Adres: 

85-313 Bydgoszcz

Gnieźnieńska 21

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Firma D-Comp założona została w 2001 roku. Od początku swojej działalności zajmuje się sprzedażą podzespołów i systemów komputerowych. Naszym podstawowym celem jest zapewnienie satysfakcji klientów. Staramy się to osiągnąć poprzez spełnianie ich oczekiwań przede wszystkim w zakresie jakości oferowanego towaru. Wychodząc natomiast na przeciw zróżnicowanym wymaganiom, sukcesywnie dążymy do stworzenia jak najszerszej gamy produktów. W miarę możliwości pozyskujemy najnowsze zdobycze myśli informatycznej, dbając jednocześnie o zachowanie konkurencyjności proponowanych cen.

Atutami naszej firmy są nasi pracownicy, których wiedza gwarantuje fachowe doradztwo oraz szybką i skuteczną obsługę interesantów. Doświadczenie zdobywane w okresie 14 lat istnienia firmy buduje naszą pozycję na polskim rynku komputerowym, a klientom daje gwarancję bezpieczeństwa i zadowolenia z dokonanych zakupów.
D-Comp


Naprawa notebooków

Nasza firma specjalizuje się w naprawie w/w sprzętu. Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwia nam podjęcia się naprawy praktycznie każdego uszkodzenia sprzętu elektronicznego.

Posiadamy niezbędny sprzęt zarówno do diagnozy usterki jak i jej usunięcia. Nie uznajemy zasady "przygrzania układu" jako formy naprawy sprzętu. Każda prcedura zarówno reballingu jak i wymiany układu BGA odbywa się na profesjonalnym sprzęcie. Jako narzędzia pracy nie uznajemy oplarki i innych wymyślnych urządzeń które rzekomo naprawiają sprzęt.

Mając świadomość, iż technologia idzie w ogromnym stopniu do przodu duży nacisk kładziemy na szkolenia personelu jak i doposażanie serwisu w sprzęt najwyzszej jakości.

Na każdą naprawę udzielamy gwarancji na okres 3 mc oraz wystawiamy Fakturę VAT.

Czas realizacji naprawy z reguły nie przekracza 7 dni roboczych (w przypadku braku części u dostawców termin ten może się wydłużyć, jednak zawsze to jest konsultowane z klientem).

Dostarczony sprzęt do serwisu jest diagnozowany i ustalany jest koszt naprawy po akceptacji kwoty przez klienta sprzęt jest naprawiany. W przypadku nie wyrażenia zgody na naprawę koszt diagnozy wynosi 50 zł netto. W przypadku, gdy koszt naprawy jest nieopłacalny w stosunku do wartości sprzętu proponujemy również możliwość pozostawienia sprzętu w Naszym serwisie na części i rozliczenie się z klientem na zasadzie wypłaty określonej kwoty.

Naszym celem jest rozwój i satysfakcja klienta, dlatego nawiązujemy współpracę z róznymi firmami i instytucjami. Istnieje również możliwość nawiązania współpracy na zasadach partnerskich umożliwiających obniżkę cen oferowanych usług. W celu nawiązania stałej współpracy prosimy o kontakt z nami. 

 

 

 Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Komputery stacjonarne Bydgoszcz ], [ Pogwarancyjna naprawa Konsole do gier Bydgoszcz ], [ Pogwarancyjna naprawa Laptopy, Netbooki Bydgoszcz ], [ Pogwarancyjna naprawa Monitory komputerowe Bydgoszcz ], [ Pogwarancyjna naprawa Inne / Usługi / Sklepy Bydgoszcz ],

Serwis pogwarancyjny Bydgoszcz
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe D-Comp Damian Żygowski

Serwis gwarancyjny Bydgoszcz
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe D-Comp Damian Żygowski

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Komputery stacjonarne :
-

Acer


-

Apple


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

HP


-

Komputery Składane


-

Lenovo ,IBM


-

Samsung


-

Sony


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: instalacje sieci komputerowych


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychKonsole do gier :
-

Microsoft XBOX


-

Sony PlayStation


-

Inne / PozostałeLaptopy, Netbooki :
-

Acer


-

Apple


-

Aristo


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

Gateway


-

Gericom


-

HP, Compaq


-

Lenovo, IBM


-

Maxdata


-

MSI


-

Packard Bell


-

Samsung


-

Sony


-

Toshiba


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychMonitory komputerowe :
-

Acer


-

Aoc


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Eizo


-

Gateway


-

HP


-

iiyama


-

LG


-

Nec


-

Philips


-

Samsung


-

Sony


-

Inne / PozostałeInne / Usługi / Sklepy :
-

Usługi dla domu / firmyFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Inne / Usługi / Sklepy : Bydgoszcz :


Nie dotyczy naprawy i serwisu urządzeń.


Serwis naprawa komputerów stacjonarnych Bydgoszcz :


Błędy w wyświetlanym obrazie, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią LAN i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się komputer, wymiana materiałów eksploatacyjnych, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza komputera, Reballing układów BGA, przegrzewanie. Odwirusowanie - usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: karta graficzna, klawiatura, wentylator, karta dźwiękowa, procesor, pamięć, dysk twardy, płyta główna, myszka, zasilacz komputerowy, dysk SSD, napęd, czytnik. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odzyskiwanie danych - skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników.


Serwis naprawa konsoli do gier Bydgoszcz :


Wymiana i naprawa napędów DVD, blu-ray oraz flash, zasilaczy, czerwonej / żółtej diody, laseru, kontrolerów, padów, ps move, kinect, gniazd HDMI i USB, płyt głównych, 1 Czerwona Dioda E6x, Rod 3 Czerwone Diody E7x REFLOW, Rod 3 Czerwone Diody E7x Reballing , REFLOW, Reballing układu BGA. Konserwacja, czyszczenie konsoli - wiatraka i układu chłodzenia, wymiana pasty termoprzewodzącej, montaż dodatkowego chłodzenia, regeneracja płyt, czyszczenie wymiana pasty pod procesorami, czyszczenie po zalaniu, przywracanie systemu, upgrade / downgrade systemu. Naprawa usterek: na ekranie pojawiają się artefakty, napęd nie czyta płyt DVD lub czyta bardzo długo, nie uruchamia się konsola, pojawia się błąd na ekranie, świecą się trzy czerwone diody, konsola uruchamia się i jest dźwięk ale nie ma obrazu, brak połączenia padów z konsolą, przegrzewanie konsoli, nie startuje lub zawiesza się. Konsola włącza się wraz z błędami E64, E65, E71, E73, E74, E79.


Serwis naprawa laptopów, netbooków Bydgoszcz :


Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: matryc LCD/ LED i inwerterów, świetlówek wyświetlacza, klawiatur, dysków twardych, pamięci, układów graficznych - reballing BGA, obudów i zawiasów laptopa, gniazda zasilania, napędów czytników optycznych CD / DVD / Blu-ray, płyt głównych po zalaniu, baterii, kart WiFi, gniazd słuchawkowych, gniazd USB, wymiana wtyczek, układu zasilania i sterowania, gniazd procesora, gniazd pamięci. Czyszczenie wnętrza i układu chłodzenia z wymianą materiałów termoprzewodzących - wymiana past i termopadów oraz czyszczenie radiatora i wiatraka. Pomoc przy instalacji i konfiguracji połączenia z internetem, dostępu do internetu, bezprzewodowego Internetu, sieci WiFi. Odzyskiwanie danych z: skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, uszkodzonych kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników, wszelkich innych nośników pamięci. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja: sprzętu sieciowego, sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, printserwerów, kamer IP, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odwirusowanie czyli usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Modernizacja notebooków - wymiana procesorów, rozbudowa pamięci. Usterki: brak obrazu na monitorze, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią Lan i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się laptop, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza laptopa, przegrzewanie laptopa, pęknięta matryca, buczący wiatrak, ciemny obraz, nie włącza się, uszkodzone zawiasy, pęknięta obudowa, laptop po burzy lub zalany, paski na ekranie.


Serwis naprawa monitorów kineskopowych CRT, LCD, LED Bydgoszcz :


Naprawa lub wymiana matrycy, kabla, inwerterów, elektroniki, zawiasów, taśm sygnałowych, układu zasilania i sterowania, obudowy, świetlówek podświetlających, transformatorów i kondensatorów, zasilacza, przewodu sygnałowego i wtyczki, przetwornika, martwych pikseli i subpikseli oraz badpikseli , lamp lub diod w matrycach, płyty głównej, modułów logiki t-con. Problemy: brak obrazu po włączeniu – nie świeci, zanikanie obrazu, martwe piksele, pasy na monitorze, z włączeniem, różne kolory - przebarwienia.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl