Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

MultiMedia-Center

Adres: 

20-824 Lublin

al. Warszawska 150

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Multimedia Center. Od ponad sześciu lat zajmujemy się profesjonalnym serwisem laptopów oraz elektroniki. Naprawiamy urządzenia wszystkich marek. 
Dla Twojej wygody utworzyliśmy punkty przyjęć na terenie Lublina, gdzie możesz bezpłatnie zostawić swój sprzęt. Darmowa diagnoza i wycena, oferujemy, także dojazd do klienta. Chętnie udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania. 

Więcej informacji: 
www.mmce.pl 
serwis-laptopow.lublin.pl

 

Firma MMC Electronics swoją przygodę z naprawą laptopów zaczęła od małego serwisu założonego w 2006 roku, znajdującego się w 2-pokojowym mieszkaniu w Lublinie. Przez te lata zdobywaliśmy wiedzę oraz doświadczenie, jednocześnie rozwijając się oraz budując zespół fachowców, którzy są w stanie podjąć się każdej naprawy laptopa lub urządzeń komputerowych.

Obecnie mamy do dyspozycji mamy 6 profesjonalnych stanowisk do naprawy sprzętu oraz własny magazyn. Pozwala nam to na szybką diagnozę oraz naprawę Państwa urządzeń.

Chcesz wiedzieć więcej dzwoń +48 81 440 20 47

Co nas wyróżnia?

Darmowa diagnoza oraz wycena, profesjonalne podejście do naprawy oraz najwyższa jakość usług.

Podejmujemy się każdej naprawy, poniżej przedstawiamy niektóre z usług, które wykonujemy:

Naprawa płyty głównej
Naprawa lub wymiana matrycy
Naprawa laptopa po zalaniu
Wymiana gniazda i złączy
Wymiana płyty głównej w laptopie + konserwacja
Wymiana invertera LCD, taśmy sygnałowej
Wymiana napędu
Wymiana dysku
Wymiana klawiatury
Konserwacja laptopa
Czyszczenie laptopa
Kompleksowa preinstalacja Windows’a + archiwizacja danych
Wymiana zbitego ekranu dotykowego/digitizetra
Naprawa tabletów

Nasze główne działy którymi się zajmujemy to naprawa komputerów i serwis komputerów. Ponad to zajmujemy się odzyskiwaniem utraconych danych.
ODZYSKIWANIE DANYCH LUBLIN

Serwis MMC Electronics oferuje usługi w zakresie odzyskiwania danych z różnych nośników pamięci.
Do uszkodzenia i utraty danych dochodzi z wielu powodów, poniżej przedstawimy listę sprzętów oraz przykłady awarii, gdzie możemy Państwu pomóc.
Lista sprzętów:
Dyski twarde – ATA/SATA/SCSI/CIF, 1.8 cala, 2.5 cala, 3.5 cala
Pendrive oraz karty pamięci – każdego typu
Przykłady awarii:
Awarie logiczne:
usunięcie partycji
skasowane pliki
zainfekowany dysk
reinstalacja systemu
Uszkodzenia sprzętowe:
uszkodzona elektronika
uszkodzenie głowic lub talerzy
upadek lub wgniecenie
zalanie
spalenie
W przypadku odzyskiwania danych nie ma dwóch takich samym przypadków, dlatego ceny są uzależnione od typu awarii. Diagnoza wstępna gratis.
Zapewniamy Państwu jak największą poufność i na życzenie podpisujemy klauzule poufności.
Po więcej informacji prosimy o telefon bądź mail.
Jak to działa?
Z technologii korzystamy na co dzień. Garstka osób wywołuje zdjęcia, tworzy albumy, przechowuje i archiwizuje drukowane dokumenty, listy. Najchętniej korzystamy z form elektronicznych. Zarówno osoby prywatne, jak i duże firmy, instytucje zwracają się w stronę informatyzacji. Proces ten następuje bardzo szybko i wydaje się nieunikniony. Gromadzenie informacji taką metodą jest łatwiejsze, oszczędza czas i miejsce wykorzystywane przez tradycyjne archiwa. Co więcej dostęp do tak przechowywanych danych jest o wiele prostszy, a wyszukanie konkretnego detalu przebiega szybciej.
Niestety z taką metodą łączy się rodzaj ryzyka – zawodność urządzeń i możliwość utracenia danych. Awaryjność sprzętu elektronicznego wzrasta. Coraz nowsze laptopy, komputery, tablety psują się niedługo po zakupie lub tuż po upłynięciu okresu gwarancyjnego. Dodatkowo czynnik, jakim są uszkodzenia mechaniczne spowodowane codziennym użytkowaniem, również ma wpływ na bezpieczeństwo zgromadzonych danych. Niekiedy do skasowania istotnych plików dochodzi przez przypadek lub podczas formatowania.
Rozmaite pliki, dokumenty, zdjęcia, jakie większość z nas przechowuje na dyskach, pendriveach, płytach DVD to często istotne informacje. Część z nich ma wartość sentymentalną, pamiątkową (jak np. zdjęcia z różnych okresów życia). Inne z kolei to ważna dokumentacja, korespondencja z urzędami, instytucjami, pisane miesiącami prace magisterskie, prelekcje, listy kontaktów, adresy. W przypadku firm są to nieraz kluczowe dane mające wpływ na rozwój i prosperowanie biznesu. Utrata tych zapisanych w formie cyfrowej informacji bywa więc istotna dla naszego życia prywatnego i zawodowego.
Jako profesjonalna firma zatrudniająca wykwalifikowanych techników możemy zaoferować usługę szybkiego i skutecznego odzyskiwania utraconych danych z różnego rodzaju nośników: komputerów, pendriveów, kart pamięci, płyt CD, DVD. Od lat zajmujemy się technologiami komputerowymi i wiemy, że utrata danych jest z reguły wydarzeniem niespodziewanym, które utrudnia lub uniemożliwia jakiekolwiek dalsze działanie. W takim wypadku najlepiej zwrócić się o pomoc do specjalistów. W naszym serwisie za zdiagnozowanie problemu i analizę powstałych uszkodzeń nic nie płacisz. Na miejscu informujemy, jakie będą koszty odzyskania danych oraz naprawy i serwisowania uszkodzonego sprzętu (opcjonalnie). Działamy na terenie Lublina i okolic.
Nasz serwis jest w pełni niezależny. Dysponujemy najlepszym, profesjonalnym sprzętem służącym do odzyskiwania danych renomowanej firmy ACE Lab (PC 3000 UDMA, PC 3000 Flash, PC 3000 SSD). Pomaga nam on zeskanować nośnik, a następnie odtworzyć, to co zniknęło z komputera, pendrivea, przenośnego dysku. Dzięki zaangażowaniu i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przywrócić większość skasowanych lub utraconych plików, katalogów, dokumentów.
PC – 3000 UDMA to rozwiązanie sprzętowe przeznaczone do diagnozowania i naprawy dysków SATA (Serial ATA) oraz ATA (IDE) wykorzystywanych przez takich producentów jak Seagate, Western Digital, Fujitsu, Samsung, Maxtor, Quantum, IBM (HGST), Hitachi, TOSHIBA o różnych pojemnościach (od 500 MB do 6 TB) i różnych wielkościach dysków: 3,5” - dla komputerów stacjonarnych, 1,8” - dla laptopów, 1,0” - dla dysków przenośnych z interfejsem Compact Flash.
PC – 3000 Flash jest systemem umożliwiającym odzyskiwanie danych z wszystkich urządzeń typu NAND (pendriveów, SD, MS, xD, MMC, CF, iPhoneów). Działanie tego urządzenia opiera się na uzyskaniu bezpośredniego dostępu do mikroprocesorów, z których sczytywane są dane nawet wówczas, gdy nośnik jest fizycznie uszkodzony.
PC – 3000 SSD to zestaw narzędzi uniwersalnego diagnozowania każdego typu dysków SSD opartych na specyfikacji ATA-8. Sprzęt pozwala na wykonanie czynności serwisowych, weryfikację i przywrócenie informacji, ponowne zapisanie mikrokodu, wyłączenie procesów przebiegających w tle, by zapobiec uszkodzeniom, sprawdzenie i zresetowanie wcześniej ustawionego hasła, uzyskanie bezpośredniego dostępu do zawartości mikroprocesorów bez konieczności rozlutowywania.

SERWIS SPRZĘTU PRZEMYSŁOWEGO
Nasza firma oferuje usługi z zakresu serwisu elektroniki oraz mechaniki przemysłowej. O wysokiej jakości usług świadczy szerokie grono zadowolonych klientów. Współpracujemy z największymi dostawcami podzespołów elektronicznych na świecie, co zapewnia nam pewny dostęp do niezbędnych części zamiennych. Posiadamy również specjalistyczny sprzęt, który pozwala na regenerację lub wytworzenie nowych części mechanicznych. Jesteśmy w stanie kompleksowo serwisować Państwa urządzenia, zapewnić maksymalną ciągłość ich pracy oraz obniżyć koszty eksploatacji. Stanowimy atrakcyjną alternatywę dla autoryzowanych serwisów.
Zdajemy sobie sprawę, że urządzenia, które serwisujemy są niezbędne do pracy w Państwa firmach, dlatego też oferujemy najszybszy czas reakcji. Usługi wykonujemy u klienta jak i w naszym laboratorium elektronicznym, dzięki czemu jesteśmy w stanie skrócić czas naprawy do minimum.
Poniżej przedstawiamy listę urządzeń, które min. naprawiamy:

SERWIS APARATURY MEDYCZNEJ
MMC Electronics oferuje usługi z zakresu serwisu aparatury medycznej. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w naprawie tego typu urządzeń. Jesteśmy w stanie kompleksowo serwisować Państwa urządzenia, zapewnić maksymalną ciągłość ich pracy oraz obniżyć koszty eksploatacji.
Wiemy, że sprzęt który serwisujemy jest niezbędny do pracy w Państwa firmach, dlatego też oferujemy najszybszy czas reakcji. Usługi wykonujemy u klienta jak i w naszym laboratorium elektronicznym, dzięki czemu jesteśmy w stanie skrócić czas naprawy do minimum.
Poniżej przedstawiamy listę niektórych urządzeń naprawionych przez MMC Electronics:
Litotryptor Sonolith Practise firmy EDAP TMS
Litotryptor Sonolith I-Move firmy EDAP TMS
Ablatherm II (robot do usuwania raka prostaty metodą HIFU) firmy EDAP TMS
RTG GE OEC 7700
RTG Comed KMC650
RTG Perlong Pelix 160
RTG Technix
Perymetr Zeiss Humphrey 720
Autorefraktometr Humphrey Acuitus 5015
Koncentratory tlenu: Drager, GCE
Koncentrator tlenu New Life Airsep 6
Analizatory biochemiczne, gazowe firm: AVL, Hitachi , Gemlyte, Smartlyte
USG B&K Flexfocus 400
USG Logiq 9
USG Logiq E
USG Aloka Alpha 10
RTG Philips BV-25 T
Wirówki


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Komputery stacjonarne Lublin ], [ Pogwarancyjna naprawa Konsole do gier Lublin ], [ Pogwarancyjna naprawa Laptopy, Netbooki Lublin ], [ Pogwarancyjna naprawa Monitory komputerowe Lublin ], [ Pogwarancyjna naprawa MP3, MP4, CD, DVD, Blu-Ray Lublin ], [ Pogwarancyjna naprawa Nawigacje GPS Lublin ], [ Pogwarancyjna naprawa Projektory Lublin ], [ Pogwarancyjna naprawa Tablety, E-booki Lublin ], [ Pogwarancyjna naprawa Telewizory Lublin ], [ Pogwarancyjna naprawa Zasilacze awaryjne UPS Lublin ],

Serwis pogwarancyjny Lublin
MultiMedia-Center

Serwis gwarancyjny Lublin
MultiMedia-Center

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Komputery stacjonarne :
-

Inne / PozostałeKonsole do gier :
-

Microsoft XBOX


-

Nintendo


-

Sony PlayStation


-

Inne / PozostałeLaptopy, Netbooki :
-

Acer


-

Apple


-

Aristo


-

Asus


-

Benq


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

Gateway


-

Gericom


-

HP, Compaq


-

Lenovo, IBM


-

Maxdata


-

MSI


-

Packard Bell


-

Samsung


-

Sony


-

Toshiba


-

Inne / Pozostałe


-

USŁUGA: czyszczenie,konserwacja


-

USŁUGA: odzyskiwanie danychMonitory komputerowe :
-

Inne / PozostałeMP3, MP4, CD, DVD, Blu-Ray :
-

Inne / PozostałeNawigacje GPS :
-

Inne / PozostałeProjektory :
-

Inne / PozostałeTablety, E-booki :
-

Inne / PozostałeTelewizory :
-

Inne / PozostałeZasilacze awaryjne UPS :
-

Inne / PozostałeFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa i aktualizacja nawigacji GPS i PDA Lublin :


Naprawa lub wymiana : po nieudanej aktualizacji, złączy synchronicznych, po zalaniu i upadku, elektronicznych elementów, układów ładowania, wyświetlaczy LCD, głośników i buzzerów, obudowy, gniazda pamięci, anten, gniazd zasilania, akumulatorów, ekranów dotykowych. Aktualizacja oprogramowania i map w nawigacji, odblokowanie zawieszonej nawigacji, wgranie mapy w nawigację, usuwanie kodu, wgranie pakietów językowych, modyfikacje, instalacja menu, przywracanie nawigacji do stanu fabrycznego, wgarnie najnowszej polskiej mapy.


Serwis naprawa komputerów stacjonarnych Lublin :


Błędy w wyświetlanym obrazie, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią LAN i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się komputer, wymiana materiałów eksploatacyjnych, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza komputera, Reballing układów BGA, przegrzewanie. Odwirusowanie - usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: karta graficzna, klawiatura, wentylator, karta dźwiękowa, procesor, pamięć, dysk twardy, płyta główna, myszka, zasilacz komputerowy, dysk SSD, napęd, czytnik. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odzyskiwanie danych - skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników.


Serwis naprawa konsoli do gier Lublin :


Wymiana i naprawa napędów DVD, blu-ray oraz flash, zasilaczy, czerwonej / żółtej diody, laseru, kontrolerów, padów, ps move, kinect, gniazd HDMI i USB, płyt głównych, 1 Czerwona Dioda E6x, Rod 3 Czerwone Diody E7x REFLOW, Rod 3 Czerwone Diody E7x Reballing , REFLOW, Reballing układu BGA. Konserwacja, czyszczenie konsoli - wiatraka i układu chłodzenia, wymiana pasty termoprzewodzącej, montaż dodatkowego chłodzenia, regeneracja płyt, czyszczenie wymiana pasty pod procesorami, czyszczenie po zalaniu, przywracanie systemu, upgrade / downgrade systemu. Naprawa usterek: na ekranie pojawiają się artefakty, napęd nie czyta płyt DVD lub czyta bardzo długo, nie uruchamia się konsola, pojawia się błąd na ekranie, świecą się trzy czerwone diody, konsola uruchamia się i jest dźwięk ale nie ma obrazu, brak połączenia padów z konsolą, przegrzewanie konsoli, nie startuje lub zawiesza się. Konsola włącza się wraz z błędami E64, E65, E71, E73, E74, E79.


Serwis naprawa laptopów, netbooków Lublin :


Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: matryc LCD/ LED i inwerterów, świetlówek wyświetlacza, klawiatur, dysków twardych, pamięci, układów graficznych - reballing BGA, obudów i zawiasów laptopa, gniazda zasilania, napędów czytników optycznych CD / DVD / Blu-ray, płyt głównych po zalaniu, baterii, kart WiFi, gniazd słuchawkowych, gniazd USB, wymiana wtyczek, układu zasilania i sterowania, gniazd procesora, gniazd pamięci. Czyszczenie wnętrza i układu chłodzenia z wymianą materiałów termoprzewodzących - wymiana past i termopadów oraz czyszczenie radiatora i wiatraka. Pomoc przy instalacji i konfiguracji połączenia z internetem, dostępu do internetu, bezprzewodowego Internetu, sieci WiFi. Odzyskiwanie danych z: skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, uszkodzonych kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników, wszelkich innych nośników pamięci. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja: sprzętu sieciowego, sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, printserwerów, kamer IP, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odwirusowanie czyli usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Modernizacja notebooków - wymiana procesorów, rozbudowa pamięci. Usterki: brak obrazu na monitorze, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią Lan i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się laptop, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza laptopa, przegrzewanie laptopa, pęknięta matryca, buczący wiatrak, ciemny obraz, nie włącza się, uszkodzone zawiasy, pęknięta obudowa, laptop po burzy lub zalany, paski na ekranie.


Serwis naprawa monitorów kineskopowych CRT, LCD, LED Lublin :


Naprawa lub wymiana matrycy, kabla, inwerterów, elektroniki, zawiasów, taśm sygnałowych, układu zasilania i sterowania, obudowy, świetlówek podświetlających, transformatorów i kondensatorów, zasilacza, przewodu sygnałowego i wtyczki, przetwornika, martwych pikseli i subpikseli oraz badpikseli , lamp lub diod w matrycach, płyty głównej, modułów logiki t-con. Problemy: brak obrazu po włączeniu – nie świeci, zanikanie obrazu, martwe piksele, pasy na monitorze, z włączeniem, różne kolory - przebarwienia.


Serwis naprawa odtwarzaczy MP3, MP4, CD, DVD, Blu-Ray Lublin :


Naprawa lub wymiana gdy odtwarzacz: gra za cicho lub słychać szum i trzeszczenie w słuchawkach, dźwięk jest mono lub go nie ma, ma uszkodzony port USB lub port mini-jack; ma uszkodzony wyświetlacz LCD lub jest pęknięty ekran, zawiesza się i nie uruchamia się, sam się wyłącza, uszkodzony jest dysk twardy, piszczy lub trzeszczy napęd, uszkodzona jest płyta główna, świeci się dioda, nie świeci się żadna dioda, nie ładuje się, nie włącza się oprogramowanie, zawiesza się, nie wykrywa go komputer, nie łączy się z komputerem.


Serwis naprawa projektorów, rzutników Lublin :


Naprawa, serwis i wymiana: soczewki, lampbalast, lampy, obudowy, zasilacza, wentylatora, matrycy, płyty głównej, kondensatora, tranzystora, optyki, modułów, żarówki, filtrów, układu zasilającego. Konserwacja i czyszczenie: po wybuchach lamp projekcyjnych, filtrów powietrza, filtrów polaryzacyjnych, kół barwnych oraz układów chłodzenia. Problemy: z wykryciem projektora na komputerze, ze startem projektora, ze złym wyświetlaniem obrazu, Błąd automatycznej przesłony, wyświetlane kody błędów, przegrzewanie się projektora, Projektor się nie włącza, z lampą projektora, ciemny ekran na projektorze lub artefakty oraz kropki i plamy.


Serwis naprawa tabletów, e-booków Lublin :


Naprawa, serwis i wymiana: wyświetlaczy LCD, głośników, obudów, przycisków, gniazda karty sim i pamięci, wymiana dotyku (digitizera), mikrofonu, buzzera, gniazda ładowania oraz słuchawek, zasilacza i ładowarki, płyty głównej, taśm, złącz USB oraz miniUSB i microUSB , szyby. Problemy: aktualizacja oprogramowania, zmiana języków menu, naprawa po zalaniu lub upadku.


Serwis naprawa telewizorów Lublin :


Naprawa lub wymiana: układów zasilania, płyt głównych matrycy, kabla, gniazd ( HDMI,DVI,VGA,USB), inwerterów, elektroniki,pilota, taśm sygnałowych, układu zasilania i sterowania, obudowy, świetlówek podświetlających, transformatorów i kondensatorów, zasilacza, przewodu sygnałowego i wtyczki, przetwornika, martwych pikseli i subpikseli oraz badpikseli , lamp lub diod w matrycach, płyty głównej, modułów logiki t-con. Problemy: brak obrazu po włączeniu – nie świeci, zanikanie obrazu, martwe piksele, pasy na telewizorze, z włączeniem, różne kolory - przebarwienia. Zmiana oprogramowania.


Serwis naprawa zasilaczy UPS Lublin :


Naprawa, serwis i wymiana: układu zasilania oraz ładowania i stabilizacji, ogniw, baterii, przetwornic. Kalibracja i konserwacja zasilaczy oraz testowanie baterii.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl