Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

HARWELL

Adres: 

00-844 Warszawa

Grzybowska 77 lok. 96

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Serwis laptopów Warszawa

 

Oferujemy bezpłatny dojazd do Klienta. Zadzwoń: 022 457-03-70Uprzejmie informujemy, że w dniach
26-08-2013 do 08-09-2013 serwis będzie nieczynny z powodu przerwy urlopowej
Za utrudnienia przepraszamy

Pogwarancyjny serwis wszystkich marek


  ⇒   Notebooków, Laptopów, Netbooków
  ⇒   Projektorów multimedialnych i wizualizerów
  ⇒   Rzutników pisma i slajdów
  ⇒   Komputerów stacjonarnych wszystkich marek i typów,
  ⇒   Konsol PlayStation2, PlayStation3, Xbox, Xbox 360
  ⇒   Lustrzanek cyfrowych i aparatów
  ⇒   Urządzeń podtrzymujących zasilanie, typu UPS

Świadczymy usługi z zakresu:


  ⇒   wypożyczanie projektorów multimedialnych
  ⇒   administracja stron internetowych


Producenci laptopów starają się zaproponować użytkownikom jak najlepsze rozwiązania. Jest to sprzęt, który najczęściej zabieramy ze sobą jak gdzieś wyjeżdżamy. Muszą one zatem być jak najbardziej trwałe i jak najmniej awaryjne. To jak bardzo awaryjny będzie nasz laptop zależy przede wszystkim od producenta, na którego się zdecydujemy. Jakość takich urządzeń jest uzależniona od tego czy producent tworzy dobrej jakości sprzęt. Niestety biorąc pod uwagę czas użytkowania możemy przekonać się, że każdy laptop należy, co jakiś czas wymieniać, gdyż ich awaryjność zwiększa się z czasem.

 

Laptop jest coraz bardziej popularny. Nie są one zbyt drogie i możemy je zabrać wszędzie, gdzie się wybieramy. Są wygodniejsze niż komputery stacjonarne. Niestety w zależności od tego jakiej firmy wybierzemy laptopy częściej ulegają zniszczeniu. Trzeba się z tym liczyć. Niestety nie każdy potrafi naprawić sprzęt samodzielnie. Serwis laptopów jest po to, aby pomóc użytkownikom w naprawianiu sprzętu. Nowe laptopy, będące jeszcze na gwarancji kierowane są przez producenta do odpowiedniego serwisu. Takie naprawy najczęściej są darmowe. W przypadku, kiedy uszkodzenie powstało na podstawie wady fabrycznej sprzęt naprawiany jest na koszt producenta. Uszkodzenia mechaniczne natomiast najczęściej pokrywane są przez użytkownika.

 

Laptop to urządzenie bardzo potrzebne. Możemy go zabrać wszędzie, mamy pod ręką. Do tego Internet bezprzewodowy i możemy żyć. Niestety pojawia się problem, kiedy się on zepsuje. Na szczęście coraz częściej możemy spotkać firmy, które oferują naprawę laptopów. W wielu przypadkach da się usunąć usterkę nawet niewielkim kosztem. Bez względu na to, co ulegnie zniszczeniu czy zepsuje się warto sprawdzić ile nas to będzie kosztować. Naprawa laptopów jest bardzo popularna. Wiele osób inwestuje w taki sprzęt, a niestety jeszcze mało firm specjalizuje się w naprawianiu takich urządzeń. Jeżeli mamy problem warto udać się do serwisu, który dokona oceny usterki. Są niestety uszkodzenia, których naprawa przekracza wartość laptopa.

W niektórych przypadkach nie opłaci się naprawiać takich urządzeń. Jeśli pojawi się usterka warto zdiagnozować problem, a może okazać się, że naprawa wcale nie będzie taka kosztowna.Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Aparaty fotograficzne Warszawa ], [ Pogwarancyjna naprawa Konsole do gier Warszawa ], [ Pogwarancyjna naprawa Laptopy, Netbooki Warszawa ], [ Pogwarancyjna naprawa Projektory Warszawa ],

Serwis pogwarancyjny Warszawa
HARWELL

Serwis gwarancyjny Warszawa
HARWELL

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Aparaty fotograficzne :
-

Canon


-

Nikon


-

SonyKonsole do gier :
-

Microsoft XBOX


-

Sony PlayStation


-

Inne / PozostałeLaptopy, Netbooki :
-

Acer


-

Apple


-

Asus


-

Dell


-

Fujitsu Siemens


-

Gateway


-

HP, Compaq


-

Lenovo, IBM


-

MSI


-

Packard Bell


-

Samsung


-

Sony


-

Toshiba


-

Inne / PozostałeProjektory :
-

Acer


-

Benq


-

Epson


-

InFocus


-

LG


-

Mitsubishi


-

Optoma


-

Panasonic


-

Samsung


-

Sanyo


-

Sony


-

Toshiba


-

Vivitek


-

Inne / PozostałeFirma nie realizuje napraw gwarancyjnych

Serwis naprawa aparatów fotograficznych Warszawa :


Czyszczenie matrycy, lustra, matówek w aparacie. Naprawa i wymiana wyświetlacza LCD, pierścieni, mechanizmu ustawiania ostrości, mechanizmu zoom w obiektywie, modułu zasilania, autofokusa, spustu migawki, lampy błyskowej, uszkodzonego gniazda pamięci, płyt głównych, nie działających przycisków i przełączników funkcji w aparacie. Naprawa obiektywu po upadku, zanieczyszczeniu. Naprawa błędów zoom error , focus error, turn of the camera wyświetlanych w aparacie fotograficznym. Wymiana elementów BGA, SMD. Obawy: obiektyw nie wysuwa się, Aparat nie włącza się, Aparat robi czarne zdjęcia, są widoczne smugi, Aparat robi nieostre zdjęcia, nie działa zoom.


Serwis naprawa konsoli do gier Warszawa :


Wymiana i naprawa napędów DVD, blu-ray oraz flash, zasilaczy, czerwonej / żółtej diody, laseru, kontrolerów, padów, ps move, kinect, gniazd HDMI i USB, płyt głównych, 1 Czerwona Dioda E6x, Rod 3 Czerwone Diody E7x REFLOW, Rod 3 Czerwone Diody E7x Reballing , REFLOW, Reballing układu BGA. Konserwacja, czyszczenie konsoli - wiatraka i układu chłodzenia, wymiana pasty termoprzewodzącej, montaż dodatkowego chłodzenia, regeneracja płyt, czyszczenie wymiana pasty pod procesorami, czyszczenie po zalaniu, przywracanie systemu, upgrade / downgrade systemu. Naprawa usterek: na ekranie pojawiają się artefakty, napęd nie czyta płyt DVD lub czyta bardzo długo, nie uruchamia się konsola, pojawia się błąd na ekranie, świecą się trzy czerwone diody, konsola uruchamia się i jest dźwięk ale nie ma obrazu, brak połączenia padów z konsolą, przegrzewanie konsoli, nie startuje lub zawiesza się. Konsola włącza się wraz z błędami E64, E65, E71, E73, E74, E79.


Serwis naprawa laptopów, netbooków Warszawa :


Naprawa , wymiana i montaż uszkodzonych podzespołów: matryc LCD/ LED i inwerterów, świetlówek wyświetlacza, klawiatur, dysków twardych, pamięci, układów graficznych - reballing BGA, obudów i zawiasów laptopa, gniazda zasilania, napędów czytników optycznych CD / DVD / Blu-ray, płyt głównych po zalaniu, baterii, kart WiFi, gniazd słuchawkowych, gniazd USB, wymiana wtyczek, układu zasilania i sterowania, gniazd procesora, gniazd pamięci. Czyszczenie wnętrza i układu chłodzenia z wymianą materiałów termoprzewodzących - wymiana past i termopadów oraz czyszczenie radiatora i wiatraka. Pomoc przy instalacji i konfiguracji połączenia z internetem, dostępu do internetu, bezprzewodowego Internetu, sieci WiFi. Odzyskiwanie danych z: skasowanych plików, partycji z uszkodzonych dysków twardych, dysków SSD, pamięci przenośnych pendrive, uszkodzonych kart pamięci, urządzeń z wbudowaną pamięcią Flash oraz innych nośników, wszelkich innych nośników pamięci. Aktualizacja oprogramowania, czyszczenie rejestrów systemowych, defragmentacja dysku, tworzenie kopii bezpieczeństwa, odzyskanie hasła. Instalacja i konfiguracja: sprzętu sieciowego, sterowników- driverów, systemu operacyjnego, urządzeń peryferyjnych, printserwerów, kamer IP, oprogramowania, połączenia internetowego, routera, skrzynek email, sieci LAN i WIFI , serwera, bezprzewodowego Internetu. Odwirusowanie czyli usuwanie wirusów, trojanów, robaków. Modernizacja notebooków - wymiana procesorów, rozbudowa pamięci. Usterki: brak obrazu na monitorze, nie wykrywa urządzeń USB, problemy z siecią Lan i WiFi, blue screen, głośny wentylator, wymiana podzespołów i modernizacja, nie uruchamia się laptop, wgranie i aktualizacja Biosu, diagnoza laptopa, przegrzewanie laptopa, pęknięta matryca, buczący wiatrak, ciemny obraz, nie włącza się, uszkodzone zawiasy, pęknięta obudowa, laptop po burzy lub zalany, paski na ekranie.


Serwis naprawa projektorów, rzutników Warszawa :


Naprawa, serwis i wymiana: soczewki, lampbalast, lampy, obudowy, zasilacza, wentylatora, matrycy, płyty głównej, kondensatora, tranzystora, optyki, modułów, żarówki, filtrów, układu zasilającego. Konserwacja i czyszczenie: po wybuchach lamp projekcyjnych, filtrów powietrza, filtrów polaryzacyjnych, kół barwnych oraz układów chłodzenia. Problemy: z wykryciem projektora na komputerze, ze startem projektora, ze złym wyświetlaniem obrazu, Błąd automatycznej przesłony, wyświetlane kody błędów, przegrzewanie się projektora, Projektor się nie włącza, z lampą projektora, ciemny ekran na projektorze lub artefakty oraz kropki i plamy.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl