Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

Ablo Sp.z o.o. Rainbow,Kirby,Roboclean,Vorwerk,Hyla

Adres: 

53-151 Wrocław

Saperów 17

Pokaż kontakt
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem
Firma Ablo Sp.z o.o wspólnie z włoskim producentem General Vapeur Spa stworzyła profesjonalną linię najnowszej generacji urządzeń do utrzymywania czystości wszystkich powierzchni w różnego rodzaju wnętrzach, dezynfekcji, odtłuszczania, pozbywania się trudnych do usunięcia plam, odświeżania powietrza, eliminowania drobnoustrojów i niwelowania czynników alergennych jakimi są między innymi roztocza za pomocą ekologicznej, nasyconej suchej pary.

Firma Ablo Sp.z o. o. z siedzibą w Warszawie jest bezpośrednim importerem następujących wieloczynnościowych urządzeń parowych:
VAPOCLEANER DOUBLE ECO DOUBLE STEAM ECOVAP
(ciśnienie robocze suchej pary
- 6/8 bar i temp. 165-167)
(ciśnienie robocze suchej pary
- 4,8 bar i temp.157°C)
(ciśnienie robocze suchej pary
- 6 bar, 165°C)
(ciśnienie robocze suchej pary
- 6 bar i temp.165°C)
 
Dzięki ich niezastąpionych systemach i uniwersalności akcesoriów urządzenia Ablo znajdują swoje zastosowanie między innymi w hotelarstwie, gastronomii, obiektach użyteczności publicznej,do których należą szpitale, szpitale sanatoryjne, domy wczasowe czy pensjonaty , ośrodkach rekreacyjnych, przedszkolach i żłobkach. Bazując na swoim oraz wieloletnim doświadczeniu włoskiego kooperanta, który jest światowym liderem w zakresie spełniania potrzeb związanych z utrzymaniem czystości pozwoliło na wyprodukowanie tanich w eksploatacji i najlepszych w tej kategorii urządzeń, przez co zapewniamy Państwu satysfakcję, efektywność, łatwość w sprzątaniu, bezpieczeństwo i gwarancję zadowolenia z posiadania naszych urządzeń.

Przewodnim celem obu firm jest ochrona środowiska. Innowacyjnym sposobem na walkę z groźnym wrogiem jest zredukowanie lub zaprzestanie używania ogromnych ilości szkodliwych detergentów i środków dezynfekujących. Nasze urządzenia czyszczące pracują wykorzystując czystą wodę, która zamienia się w parę. Dołączcie więc Państwo do grona osób, którym nie jest obojętne dbanie o naszą planetę!
 
 

SuperVacuum Sp. z o.o. jest bezpośrednim importerem części i odkurzaczy światowych liderów odkurzaczy: Rainbow, Kirby. Prowadzimy salon,sklep internetowy oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całej Polski jak i Unii Europejskiej. Posiadamy części, akcesoria i artykuły eksploatacyjne do wszystkich modeli w/w odkurzaczy. Sprzedażą i serwisem odkurzaczy zajmujemy się od 1996r.

Firma Super Vacuum jest częścią Spółki SuperVacuum zajmującą się sprzedażą wyłącznie najlepszych na świecie marek odkurzaczy i urządzeń czyszczących takich jak Rainbow, Kirby, Vorwerk,Roboclean, Irobot, Kohersen i Ablo. Dzięki nam, mogą Państwo mieć w swoim domu najlepsze na świecie odkurzacze, oferujemy je w najniższych na europejskim rynku cenach! Jasne i przejrzyste zasady sprzedaży, profesjonalny i rzetelny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, to wszystko mogą Państwo znaleźć w naszych salonach sprzedaży i serwisie. Rozwój naszej Firmy to dla nas rosnące grono zadowolonych Klientów, których codzienne życie staje się po prostu łatwiejsze i lepsze.

 


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Odkurzacze Wrocław ], [ Gwarancyjna naprawa Odkurzacze Wrocław ],

Serwis pogwarancyjny Wrocław
Ablo Sp.z o.o. Rainbow,Kirby,Roboclean,Vorwerk,Hyla

Serwis gwarancyjny Wrocław
Ablo Sp.z o.o. Rainbow,Kirby,Roboclean,Vorwerk,Hyla

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Odkurzacze :
-

Rainbow


-

Vorwerk


-

Inne / PozostałeOdkurzacze :
-

Rainbow


-

Vorwerk


-

Inne / PozostałeSerwis naprawa odkurzaczy Wrocław :


Naprawa lub wymiana :przewodu zasilającego, modułu sterowania, włącznika, zwijaka, silnika, łożysk silnika i szczotek, modułów elektronicznych, termostatów, programatorów, stojanu, wirnika.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl