Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Poleca: 0% osób
Firma: 

FORTECH

Adres: 

81-602 Gdynia

Chwarznieńska 29

Pokaż kontakt
Oddziały: Gdańsk, Gdynia, Gdańsk,
Informacja
Usługi
Komentarze i oceny
Jak dojechać
Kontakt z Serwisem

Firma FORTECH powstała w 2003 roku. Nasze początki, to sprzedaż urządzeń firmy Karcher (myjki ciśnieniowe, odkurzacze, zamiatarki itp.) - jako Autoryzowany Punkt Sprzedaży. Ponieważ naszym celem jest ciągły rozwój i doskonalenie się poszliśmy dalej uruchamiając po pół roku serwis, a po zmianie siedziby w 2005 roku z wynajmowanych pomieszczeń na ul. Sportowej do własnego budynku na ulicę Chwarznieńską rozpoczęliśmy również sprzedaż produktów Husqvarna (pilarki, kosiarki, wykaszarki, traktorki itp.) jak Autoryzowany Dealer HUSQVARNA. Pół roku później wprowadziliśmy do naszej oferty urządzenia Honda (agregaty prądotwórcze, motopompy, silniki zaburtowe do łodzi itp.).

        W celu zapewnienia naszym klientom kompleksowej obsługi zapewniamy również serwis zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny oferowanych produktów.

       W roku 2013 uruchomiliśmy nowy oddział w Gdańsku. W razie potrzeby dojeżdżamy do klientów na terenie miast Gdynia, Sopot, Gdańsk i okolice.

       Od mało znaczącej jednoosobowej firmy zmieniliśmy się w rozpoznawalną w naszej branży firmę. Dzięki ludziom pracującym w FORTECH cały czas się rozwijamy i robimy wszystko, żeby nasi klienci widzieli nas jako godnego zaufania partnera.

 

Czy sprzedawane produkty posiadają gwarancję?

 

Tak, produkty dostępne w asortymencie naszego sklepu posiadają gwarancję producentów, obowiązującą na terenie Polski. Informacje o czasie gwarancji znajdziesz w opisie produktu, a także na stronach internetowych producentów. Ważne, aby zachować dowód zakupu (rachunek lub fakturę), a także oryginalne opakowanie do momentu zakończenia okresu gwarancyjnego. Jest to podstawą do zgłaszania reklamacji.

 

 


Specializacje punktu serwisowego:

[ Pogwarancyjna naprawa Odkurzacze Gdynia ], [ Pogwarancyjna naprawa Sprzęt ogrodniczy Gdynia ], [ Pogwarancyjna naprawa Inne / Usługi / Sklepy Gdynia ], [ Gwarancyjna naprawa Odkurzacze Gdynia ], [ Gwarancyjna naprawa Sprzęt ogrodniczy Gdynia ], [ Gwarancyjna naprawa Inne / Usługi / Sklepy Gdynia ],

Serwis pogwarancyjny Gdynia
FORTECH

Serwis gwarancyjny Gdynia
FORTECH

Usługi powiązane z naprawą sprzętu

Odkurzacze :
-

KarcherSprzęt ogrodniczy :
-

Honda


-

Husqvarna


-

Karcher


-

Inne / PozostałeInne / Usługi / Sklepy :
-

Sprzęt czyszczący profesjonalnyOdkurzacze :
-

KarcherSprzęt ogrodniczy :
-

Honda


-

Husqvarna


-

Karcher


-

Inne / PozostałeInne / Usługi / Sklepy :
-

Sprzęt czyszczący profesjonalnyInne / Usługi / Sklepy : Gdynia :


Nie dotyczy naprawy i serwisu urządzeń.


Serwis naprawa odkurzaczy Gdynia :


Naprawa lub wymiana :przewodu zasilającego, modułu sterowania, włącznika, zwijaka, silnika, łożysk silnika i szczotek, modułów elektronicznych, termostatów, programatorów, stojanu, wirnika.


Serwis naprawa sprzętu ogrodniczego Gdynia :


Wymiana i naprawa oraz regeneracja: uzwojeń, silnika, szczotek, sznura przyłączeniowego, przekładni i kół zębatych, wyłącznika, łożyska, układu włączającego oraz regulującego obroty i zmieniającego kierunek obrotów, kondensatora, obudowy, wirników. Serwis: kosiarki, kosy, podkaszarki, dmuchawy, nożyce, odśnieżarki, wertykulatory, glebogryzarki, traktorki, pilarki i ostrzałki, zamiatarki, myjki, opryskiwacze, piły. Oczyszczenie zabrudzonego narzędzia, usunięcie przerwy na przewodach, ostrzenie łańcuchów i noży, weryfikacje stanu technicznego, przegląd i konserwacja.

Opinie użytkownków
Wpisz adres z którego jedziesz: (Miasto, ulica nr domu)
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl