Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Certyfikat - Sprawdzony Serwis

STARTUJE DARMOWA CERTYFIKACJA „Sprawdzony Serwis” 2016.

W trosce o dobro konsumentów oraz sprostanie oczekiwaniom użytkowników wyszukiwarki serwisko.pl zapraszamy serwisy zarejestrowane na naszym portalu do wzięcia udziału w certyfikacji „Sprawdzony Serwis”.

Serwis posiadający certyfikat „Sprawdzony Serwis, staje się firmom wiarygodną i rzetelną w oczach swoich klientów. Serwis opatrzony logotypem „Sprawdzony Serwis” to firma, która poprawnie przejdzie weryfikację pod kątem poprawności danych. Certyfikat „Sprawdzony Serwis” stanowi potwierdzenie dbałości firmy o poprawne praktyki biznesowe.

Uzyskanie certyfikatu „Sprawdzony Serwis” zapewnia wyróżnienie firmy na tle konkurencji oraz znacznie zwiększa wiarygodność serwisu, na co coraz liczniej zwracają uwagę użytkownicy portalu serwisko.pl oraz pozostali konsumenci i odbiorcy usług. W ramach certyfikacji „Sprawdzony Serwis” punkty napraw będą mogły uzyskać potwierdzenie swojego zaangażowania, dzięki czemu mają szansę dotrzeć do większego grona wymagających klientów indywidualnych oraz rozpocząć współpracę z firmami i instytucjami.  Certyfikat „Sprawdzony Serwis” pozwoli budować wizerunek rzetelnego serwisu, dla którego ważne jest dobro konsumenta i nienaganna opinia o jakości swojej firmy.

Serwisy chcące wziąć udział w procesie certyfikacji „Sprawdzony Serwis” prosimy o kontakt mailowy na adres: biuro@serwisko.pl Szczegóły dotyczące naszej bezpłatnej akcji przekażą Państwu nasi konsultanci podczas rozmowy telefonicznej.

Zapraszamy serdecznie

Grupa SERWISKO.PL

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl