Awaria urządzenia ?
Szukaj serwisu w Twoim mieście
Dodaj firmę
rejestruj za darmo
Wyszukaj Serwisu w Twoim mieście

Województwo

Miasto

Rodzaj sprzętu

Producent

Typ serwisu

Wyszukiwanie serwisów
Sortuj po:
Nazwa firmy
Najwyżej oceniane
Systemy Komputerowe Gregcom
44-266 Rybnik, Jankowicka 20
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
ZALTRONIK RYBNIK
44-253 Rybnik, os. Południe 39
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
BP
44-200 Rybnik, Sławików 1
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
FoxGSM
44-200 Rybnik, Raciborska 7
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 100% osób Zobacz profil
Almar Serwis
44-207 Rybnik, Gliwicka 109
Pokaż kontakt Napisz email
Poleca: 0% osób Zobacz profil
1

Czy wiesz że... Mobilny styl życia wymusił niejako pojawienie się na rynku osobistych komputerów przenośnych. Laptopy i notebooki zawładnęły rynkiem IT na całym świecie. Co za tym idzie pojawiła się ogromna ilość firm serwisujących laptopy. W jaki sposób znaleźć rzetelny punkt naprawy notebooka ? Gdzie szukać serwisu laptopa ? Jak użytkować w odpowiedni sposób sprzęt komputerowy, aby służył jak najdłużej ? Portal serwisko.pl to witryna powstała z myślą o tego rodzaju pytaniach i problemach. Za naszym pośrednictwem znajdziesz serwis laptopa z twojej okolicy.
Serwis pogwarancyjny jest naprawą popsutego urządzenia po okresie, na jaki produkt miał gwarancję. Naprawy pogwarancyjne sprzętu charakteryzują się przede wszystkim odpłatnym dla posiadacza przeprowadzeniem reperacji. Większość serwisów wykonujących naprawy gwarancyjne, świadczy także usługi w kwestii naprawy pogwarancyjnej sprzętu. Usuwanie awarii urządzenia po wygaśnięciu gwarancji producenta, można wykonać w każdym punkcie naprawy danego sprzętu.Ogromną bazę serwisów świadczących naprawy pogwarancyjne sprzętu AGD, RTV, komputerów, urządzeń warsztatowych, narzędzi do ogrodu, sprzętu audio, video oraz narzędzi elektrycznych, znajdziesz na portalu serwisko.pl, będącym nie tylko wyszukiwarką punktów napraw, ale platformą umożliwiającą zgłaszanie naprawy popsutego sprzętu bez konieczności wychodzenia z domu.
Rybnik miasto na prawach powiatu w woj. ślaskim, znajduje się siedziba powiatu.W Rybniku znajduje się, największy ośrodek centralny aglomeracji rybnickiej i Rybnickiego Okręgu Węglowego. Rybnik jest na 9 miejscu pod względem liczby ludności w województwie śląskim. Według danych GUS w Rybniku mieszka 140 789 osób.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcej
Zamknij komunikat
facebook
google+
Poleć znajomym stronę serwisko.pl